אוננות ועוררות מינית

28/11/2022

1

שתפי:

אוננות / התבגרות מינית / מיניות והלכה

היי מקווה שזה לא מוגזם מידי לשאול כאן,אני מעדיפה אבל לחפש פה תשובות במקום סתם גוגל???? דרך האתר בעיקר נחשפתי יותר למושג 'אוננות', כאילו לשם של זה, לפי מה שסתם קראתי בגוגל זה נראה שאני עושה את זה דיי הרבה שאני לבד בחדר או דבר כאלה..אבל אני לא מנסה לעשות את זה זה פשוט קורה לבד..נגיד אני מסדרת את החזיה ואני מרגישה דגדוג כזה גם שם וגם בפות..זה נקרא אוננות? אני לא יודעת אם אני נהנת מזה או לא בעצמי????‍♀️ ויש לי גם קטע ממש מוזר שתמיד היה לי, כל פעם שאני רואה סרטון של משהו שקשור לתספורת או רואה מישהי שגוזרת שיער (שתרמתי שיער זה היה ממש חזק) אני מרגישה דגדטג כזה ממש חזק בפות???? זה נורמלי? ובכללי אוננות זה רע? לא צנוע? לא בריא? סורי שחפרתיי

תשובה

שלום יקרה

מתרגשת לקרוא שהעדפת לאזור אומץ ולשאול כאן את השאלה שלך ולא לחפש בגוגל

זה כל כך לא ברור מאליו שאת מחפשת תשובות ובאופן מקצועי ומחובר ליהדות

וזה פשוט מרגש אותי….

ולגבי השאלה שלך

אז ככה

בואי נעשה אבחנה בין מה שאת עוברת שזה עוררות מינית = וזה דבר נפלא, בריא, ואומר על הגוף שלך שהוא מתפקד תקין לחלוטין

לעומת אוננות – שזהו מעשה אקטיבי ועליו ניתן לשאול האם זה מותר או אסור הלכתית.

אז מסבירה בהרחבה יותר

עוררות מינית היא תהליך טבעי בגוף שלנו

במשך היום נשים וגברים נכנסים 3-4 פעמים ביום למצבי עוררות גם ללא סיבות חיצוניות. אותו הדבר קורה גם בלילה. הקב"ה סדר לנו מנגנון טבעי בגוף שלנו שמאפשר לנו להיכנס למצבי עוררות גופניים באופן טבעי ופשוט. אצל בנים קל לראות ולהרגיש את זה. זה מתבטא בהתחלה של זקפה. שמתרחשת מספר פעמים ביום ובלילה גם אם לא נמשכו כרגע לאף אחת. הגוף באופן טבעי מייצר את זה. אצל נשים יותר קשה לראות ולהיות מחוברות לחווית העוררות כי המנגנון המיני שלנו הוא יותר פנימי. אבל חשוב לדעת שהדגדגן של האשה מתנהג באופן דומה לפין של הגבר. לכן עד שבוע 7-8 להריון לא ניתן לדעת אם עובר הוא ממין זכר או נקבה. פשוט כי כל העוברים נראים עם דגדגן נשי. רק לאחר השבוע ה7-8 מתפתח הפין מהדגדגן הנשי. כך שמה שבעצם אני מנסה להסביר ש3-4 פעמים ביום יש מין עוררות מינית בדגדגן. וכמו מין זקפה שלו (הגדלה טבעית בנפח הדגדגן).

לפעמים כשאנחנו עושים מעשים מסויימים כמו הורדת חזיה, או רואים משהו שאנחנו נהנים ממנו, אפילו עושים קניות העוררות הזו פשוט מגיעה ומזומנת לזמן הזה. כלומר אחת הפעמים ביום בו תהיה עוררות טבעית תתרחש בזמנים שאנחנו נהנים, מתרגשים, ופשוט בעוררות נפשית. וזה טבעי ונורמאלי. רוב האנשים לא שמים לב לכך, ונראה שהמודעות שלך לגוף שלך מאד בפוקוס כרגע וזה נפלא בעייני כי את בתהליכי למידה של הגוף שלך והחיבור של הנפש לגוף ואת שמה לב לדברים שאנשים ונשים לא תמיד שמים אליהם לב.

ולסיכום אלו דברים ותהליכים גופניים נפלאים שרק מראים לי שהגוף שלך מתפקד טוב.

אוננות הנו מצב אקטיבי שבו איש או אשה מזמנים באמצעים יותר אקטיבים ומגרים את הגוף שלהם (ואת המחשבה שלהם) להגיע לעוררות כזו ואף ליותר מזה להמשיך ולהגיע לשיא של עוררות וריגוש שנקראים אורגזמה.

וזה לא נשמע בכלל מה שקורה לך

מקווה שהצלחתי לעשות סדר ולעזור

דר ציפי ריין

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצבעות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

וואו! איזו תשובה מקיפה ובהירה! פתרת לי עכשיו תעלומה רבת שנים ביחס למה שמרגישה בגוף! תודה

אולי יעניין אותך...

1
0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*