אוננות לפני חתונה

31/01/2024

1

שתפי:

אוננות

היי ב"ה אני כלה ומתחתנת בזמן הקרוב
כל העיסוק של הבדיקות שבעה נקיים ולהצליח להשתמש בבד בדיקה ולהכניס אותו, והמחשבות על יחסי אישות, גורם לי לחזור לאונן מה שלא עשיתי מאז שהיכרתי את החתן שלי. אני ממש מתוסכלת, חשבתי שאני כבר חזקה נגד זה, אם אני יאונן אחרי חתונה אני לא אסלח לעצמי, אשמח לתשובה מה ניתן לעשות, ועוד משהו זה תקין שמחכה לקיים יחסים מרגישה רע עם זה… תודה

תשובה

יקרה וטובה. טוב שכתבת.

את מתארת שתי התמודדויות שונות שלשתיהן אותו השורש. המיניות שלך, והצורך המיני בפרט, מקבלים זרקור עכשיו, האנרגיה עולה לקראת מפגש בע"ה בשמחה ותענוג עם בחיר ליבך.

אני אתחיל מהסוף- לחכות ולכסוף זה מה שהגיוני, וזה גם מאד משמח ובע"ה החשק הגבוה שלך ישמח לכם את הבית בהמשך הדרך. מתי זה לא לטובה? אם זה משבש אותך ברמה שאת לא מצליחה לחשוב על שומדבר אחר, אבל נשמע לי שזה לא הסיפור שלך.

הרצון שלך לשמור את האנרגיה הזו עבור האיש שלך הוא מדהים, מבורך ורצוי גם בעיני התורה.

תארי לך שבעבר, נערות היו מתחתנות איך שהן נהיו מחזוריות, כך גם נערים. לא היו כל-כך הרבה שנים של יצר שדורש התגברות. אבל זכינו לחיות בזמן הזה ויש בו את ההתמודדות הזו- היא לא פשוטה, והיא מאד נפוצה. (שימי לב שלאונן זה דבר אחד, אבל לאונן מול תכנים מיניים זה סיפור אחר וממנו במיוחד כדאי מאד להמנע ככל יכולתך)

תזכרי שאת טובה, ונורמלית וצדיקה. וגם, לא יודעת למה את מתכוונת עם הבדיקות והבדים וכו'- אבל זה לא בהכרח משהו שצריך להתעסק בו כל-כך הרבה. רק בימים שממש לקראת הטבילה. לא הייתי ממליצה להתאמן על זה יותר מכפי שצריך. (אגב, העיסוק במקורות סביב אוננות נשית, מגיע בדיוק משם- מבדיקות שנשים עשו ועושות עד היום).

אני מאחלת לך לא לפחד מהרצון שלך להתענג, הוא מבורך וקדוש! ובעזרת השם תגיעי אל הבית החדש שאתם מקימים בידיעה שאת נקייה וחדשה, ומחכה לדבר שהוא מבורך ומשמח מאד.

בהצלחה!

רננה קלינמן

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*