איך להרגיש נוח יותר בשיח עם המין השני?

11/12/2022

0

שתפי:

התמכרות למסך / זוגיות ואהבה / חברות / פורנוגרפיה

שלום:) אני בת 20. גדלתי בבית מאוד שמור וחזק, כך שלא יצא לי להיות בקשר עם גברים בכלל, אין לי אחים גדולים או בני דודים כך שלא היתה לי שום תקשורת כל שהיא. בכלל לכל עניין יחסי אישות נחשפתי בגיל מאוחר. לצערי הרב מאוד נפלתי בסרטים, ואני מתביישת לומר שאני מגלה את העולם הגברי דרך זה. כך שאני ברחוב או מסתובבת אני לא מצליחה לתקשר נורמאלי עם גברים או להיות טבעית. הפרצוף שלי מתאבן, אני מרגישה עצבנות, ורק רצון פשוט להבלע ולא להיות. אם אני משוחחת עם מישהוא, שיחה הכי פשוטה וטכנית, זה או שאני עושה פאדיחה ויוצאת מוזרה ואוכלת תסביכים או שאני פשוט לא נחמדה ולא אנושית (ואוכלת תסביכים..). אני לא רוצה להתחתן, גם כשלכאורה מבחינת הגיל- זה הזמן. ואני לא רוצה להשאר רווקה עד גיל מאוחר. אני קצת בלופ, ואני אשמח ממש לעזרה. תודה רבה.

תשובה

הי יקרה, לפני הכל חשוב לי להגיד לך שאת תחושות החוסר נוחות וחוסר טבעיות בשיח עם גברים שאותה את חווה, מרגישים צעירים וצעירות רבים. בשיח עם בצד השני יש מתח שבד"כ לא קיים באינטראקציות עם נשים.

נקודה נוספת שחשוב להוסיף היא שלפעמים אנחנו מרגישות שאנחנו יוצאות "לא טוב" בשיחה עם מישהו, אבל זו החוויה שלנו ולא בהכרח החווייה שלו. לעיתים עצם הידיעה הזו יכולה לייצר יותר נוחות.

ובאופן מעשי, אם הנושא הזה מטריד אותך הייתי מחפשת פתרונות מעשיים שישפרו את התחושות שלך ואת הנוחות שאת רוצה להרגיש בשיחות מהצד הזה.

כדי לעשות את זה את יכולה ליצור סיטואציות חברתיות שבהן "תתאמני" על שיח עם אנשים אחרים, לדוגמא: מפגשים חברתיים, חוגים/הרצאות שבהם תפגשי אנשים וכו'. אם תבחרי לעשות את זה, מפעם לפעם את תרגישי נוח יותר והביטחון שלך ילך ויעלה.

אפשרות נוספת היא לפנות למישהו שאת סומכת עליו (חברה או משהו דומה) ולשאול אותו מה לדעתו את יכולה לשנות בשיח שלך שיתן לך תחושה טובה יותר. חשוב שזה יהיה מישהו רגיש, שרוצה בטובתך ויוכל לענות ממקום של רגישות והיכרות איתך.

בעיניי הדבר החשוב ביותר שתדעי הוא שתחושה זו ניתנת לשינוי, ושלך יש את הכוח לבחור לעשות מעשה שישפר את הביטחון שלך. את רק צריכה לבחור.

 

בהצלחה רבה!

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*