איך לשמור על עצמי מתכנים שעושים לי לא טוב

28/02/2022

0

שתפי:

סדרות וסרטים

הי חברה המליצה לי איזה סידרה נכנסתי ראיתי קצת וראיתי דברים שאני מאוד לא הייתי אותי רוצה לראות יחסים בן גבר לאישה אני מאוד רוצה לשכוח מזה כאילו לא ראיתי את זה ואני לא יודעת איך לעשות את זה יש לך הצעה מה לעשות?

תשובה

שלום לך דבורה שחורה יקרה!

קןדם כל בעייני זה מעיד על כוחות ועוצמה פנימית שלך שאת יודעת בדיןק צה את רוצה שיכנס לתוכך ומה את מבינה שעושה לא טוב. ההבחנה הזו מאד מאד חשובה בחיים !

התכנים שאנחנו נחשפים להם באמצעים השונים, במדיה, בפרסומות, ואפילו ברחוב, נקלטים במוחנו בחושים השונים ונרשמים. לעיתים בלי שנדע. יושבים לנו בתת מודע.

הרצון שלך "להעלים" תוכן שכבר נקלט והפעיל אותך והשאיר עליך רושם שלילי הוא רצון מאד מאד מובן, ויחד עם זאת יכול להיות שזהו חלק מתהליך צמיחה וגדילה שלך , שמתוך הקושי , ומתוך החשיפה את מדייקת לעצמך, ושולטת מעכשיו בתכנים שכן תרצי להכניס לתוכך, שייטיבו איתך , שיצמיחו אותך, שיהיו נכונים עבור הנשמה הטהורה שבך.

נקודת ההסתכלות שתעזור לך גם בתחומים אחרים, היא להוסיף לתוכך טוב! ככל שתעשירי את עולמך הפנימי באור, בטוב, המקום של "החושך" , יקטן. גם החלק שראה את התכנים השליליים זהו חלק שלך. אל תחמירי עם עצמך, התייחסי אליך בסלחנות והגידי לעצמך רק מילים טובות! את נשמה טהורה  שרוצה להיות מדוייקת עם עצמה עוד ועוד. זו מעלה גדולה מאד! לכולנו יש חלקים בהם אנו מרגישים שאולי טעינו  או קיבלנו החלטה שמעוררת בנו תחושות שליליות, ואולי גם לכאורה  עלולה להרוס בתוכנו משהו, אבל אנחנו מאמינים קודם כל כי תמיד תמיד בכוחנו לשנות, לתקן, זאת דרך התשובה היהודית. תמיד יש מקום לתיקון, ובנוסף הדרך לתיקון אינה מחיקת העבר, כי אין לנו שליטה על העבר. יש לנו שליטה רק על מה שעובר עלינו כאן ועכשיו. ובכל רגע נתון, ביכולתך להחליט איך להוסיף לעצמך טוב. ולבחור לצמוח מתוך הטוב .

בהצלחה רבה יקרה! ה' יאיר לך דרכך.

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*