איך משוחחים על מיניות עם ההורים

23/06/2022

0

שתפי:

התבגרות מינית / זוגיות ואהבה / קשר בריא

זה היה לפני כבר יחסית הרבה זמן כאילו שבוע, שבועיים אבל עדיין. זה היה בוקר אחד שנכנסתי לחדר של ההורים שלי להעיר אותם סתם כי הם לא קמו בדרך כלל הם קמים לפני. וראיתי אותם ישנים כל אחד במיטה שלו (יש להם מיטה זוגית) ולאבא שלי לא היה חולצה (שככה הוא ישן בדרך כלל אבל עדיין) והשמיכה שלו כיסתה בדיוק את ה"איזור" פשוט לא נעים לי לכתוב את זה. ואמא שלי אותו דבר כאילו הידיים והרגליים שחה היו מחוץ לשמיכה… קיצר את מדמיינת מה אני ראיתי וחשבתי. ואז אבא שלי כזה התרומם והתיישב אבל עדיין כיסה את עצמו ואמר לי לצאת ושעוד מעט הם יתארגנו. ואני חושבת שהם עשו *** כאילו אחרת מה עוד… ואני לא יודעת איך לעכל את זה ואני מדברת עם אמא שלי ומספרת לה הכל אבל על זה זה ממש לא נעים לי

תשובה

שלום לך יקרה, מתוסבכת אולי פחות הייתי קוראת לך????

אני חושבת שאת מתארת פה תחושות מאד מובנות . מהתיאור שלך נראה שאולי את מדמיינת, וחושבת על מה אולי ההורים שלך עשו, או לא, אבל לעניינינו זה לא משנה..

כשאנחנו חושבים על תקשורת או מגע שהוא מיני, קשה לנו הרבה פעמים לחשוב כך על ההורים שלנו, כי לעיתים התחושות שלנו סביב הנושא הזה מאד של מבוכה, או אולי לעיתים נגיד על זה, מגעיל, לא מתאים, לא מכובד וכל מה שעולה אולי על דעתך.

ושוב כל התחושות הללו מאד מאד מובנות , ובהרבה מהמקרים זה נובע מחוסר ידע.

אבל אם ננסה להכנס רגע לעומקו של העניין.

כשאנחנו מדברים על מיניות-אנחנו מדברים על צורך טבעי, שהקב"ה ברא בכל אחד ואחת מאיתנו,  למגע, לתחושות נעימות , שבא לידי ביטוי בקשר זוגי בין איש לאישה, במקרה זה ,בין ההורים שלך, שתכליתו, משמעותו, גם להעמיד צאצאים, ללדת ילדים ובכך לגדל עולם, וגם להעניק האחד לשנייה, מתוך רצון להיות ביחד, ולעשות האחד לשנייה נעים וטוב. וזה אחד הביטויים  לאהבה בין ההורים שלנו. הקשר הזה, החיבור המיוחד ביניהם, מאד קדוש, ומאד מכובד, ולכן נעשה במקום מוצנע ולכן גם לא מדברים עליו עם אנשים אחרים. בשביל לשמור על הייחודיות והכבוד של זה. שהשמחה והטוב שרויים ונמצאים דווקא במקומות שאנחנו פחות רואים או שומעים עליהם. והסיבה שלך לפעמים קשה לעכל את זה, כי הרושם שיצא לנו מהחיבור הגופני בין זוג שאוהב ורוצה להעניק האחד לשנייה, לעיתים מוטעה ולא נקי, וזה גורם לנו להגיד על החיבור הזה מילים לא טובות, ואז גם על ההורים שלנו..

יעזור לך מאד- אם תחזיקי בראש שלך שמה שאולי חשבת שראית- זהו ביטוי לכך שההורים שלך אוהבים אחד את השני, ורוצים להעניק האחד לשנייה, ושזה מאד מאד טבעי ומשמח.

אבל תדעי- שכל הרגשות שאת מרגישה הם מאד מובנים . ויש בהם אפילו סקרנות, כי זה שייך לעולם של "הגדולים"  ולך עוד אין מספיק ידע , ובעז"ה ניסיון יהיה לך רק בעתיד, כך שזה משאיר הרבה מקום למחשבות ולשאלות …

התחלת לכתוב על עוד מקרה שהיה לך, אם תרצי לשתף ולספר, יכול להיות שיש לכך קשר לתחושות שאת מרגישה סביב הנושא שתארת.

מוזמנת להמשיך ולשתף ואנסה לענות .

בהצלחה רבה!

ותמיד תשאלי ותבררי… זה חשוב מאד!

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*