איך מתקדמים הלאה כשאני נמצאת בכאב?

30/12/2022

0

שתפי:

אהבה עצמית / בריאות נפשית

אוקי אז שלום לפני הרבה זמן מצאתי את האתר הזה, לא חשבתי להשתמש בזה אבל פתחתי משתמש. מאז שכחתי מזה ואז שבדקתי את האיימיל ראיתי חזקות ברשת. החלטתי להכנס לאתר כי לי עצמי יש קשיים ועדיין לא יצא לי לראות שאלה שמתאימה לי. אז הקשיים שלי זה הרבה מידי: התמכרות למסך, מחשבות אבודניות, שנאת גוף ועוד אני פשוט לא מצליחה לחשוב עליהן סליחה. גדלתי ועדיין גודלת בבית חילוני מסורתי, אני הולכת לבית ספר דתי ומרגישה שזאת לא המסגרת בשבילי. אני לא שומרת שבת, לא מתפללת כל בוקר, מה לי ולתפילה? וגם, אני מכורה למסך. 12 שעות סה"כ ביום. אני גם מדברת עם הרבה אנשים שאין לי מושג מי הם בסנאפצאט. אני עושה את זה לא כי אני משועממת. אני עשה את זה כי אני מרגישה שזה המקום היחיד שאני יכולה "לפרוק" לאנשים בלי שישפטו אותי. בנוסף לזה, אני ילדה בעודף משקל (בת 13 גובה 1.60 משקל 80.0…) אני אוכלת יתר על המידה, לא אוכלת מסודר ובריא. ולקום כל בוקר ולהסתכל על עצמי במראה גורם לי לרצות להתאבד. לחשוב לעצמי מדוע אני פה? למה לעזאזל אני חיה!? וכן, אני יודעת שלהרוג את עצמי זה לא הפתרון לבעיות זמניות אבל אני מרגישה (ויודעת) שזאת בעיה נצחית. גם נחשפתי לנושא הפורנו והמניות בגיל צעיר מאוד. גם הטרדה מינית בגיל צעיר מאוד גרם לי להבין ולחשוב יותר על דברים שילדה בגילי לא אמורה לחשוב. אני רוצה להפסיק לחשוב אובדני לחשוב חיובי. להפסיק לדבר עם זרים מהאינטרנט. להפסיק להיות מכורה למסך ולהפסיק לאכול יתר על המידה. באתי לכן לעצות, אשמח מאוד לעזרה.

תשובה

שלום לך אנונימית,

הדבר הראשון שאני רוצה לתת לך זה חיבוק, חיבוק ענק ארוך, חיבוק אוהב, זה בכלל לא משנה לי שאנחנו לא מכירות, רק רוצה לחבק אותך ולהגיד לך תודה תודה ושוב תודה שבחרת לכתוב.

את מתארת הרבה תחושות קשות, הרבה צער, בדידות תחושת חוסר משמעות, הרבה הרבה בדידות.

לא פשוט בכלל בכלל.

שאלת למה את פה, ואני רוצה לשאול אותך למה את חושבת שאת פה? מה נותן לך את הכח לקום בבוקר? מה נתת לך את האומץ הענק לכתוב לנו?

מי האנשים שנעים לך לראות? מי האנשים שאת מרגישה שמלווים אותך? אפילו משהו אחד בעולם, דמות שאת יכולה לסמוך אליה…

יש לי כל מיני תשובות לענות לדברים שהעלת אבל אני חושבת ומרגישה שהדבר הנכון זה שנמשיך להתכתב שתיינו ונמצא יחד את דברים שעושים לך טוב ואת הכתובות הנכונות עבורך.

את מלכה, גיבורה ובעלת הרבה מאוד מודעות ויכולת הקשבה. כל הדברים הללו ממש ממש לא מובנים מאליהם בגיל שלך.

אני מורידה בפניך את הכובע ומזמינה אותך בחום לכתוב לי באופן אישי למייל ([email protected]) או פה כתגובה לתשובה לאן נכון שנתקדם.

כאן בשבילך באהבה רבה

קרן הבר (מנחת מוגנות ומיניות)

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*