בדיקות בפות ובנרתיק

20/11/2023

0

שתפי:

אהבה עצמית / מוגנות מינית

שלום, תודה קודם כל המענה באתר! סומכת עליכם ממש לעצם השאלה, אני יודעת שכנשים אנחנו צריכות לעבור כל מיני בדיקות ועכשיו לא רלוונטי לי כי אני באיזור ה20 ולא יצא לי ברוך השם עדיין אבל שמעתי שיש בדיקות שמכניסים דברים לאיבר של האישה כדי לבדוק דברים או משהו כזה פאפ אם אני לא טועה וזה מלחיץ אותי הבדיקות האלה, גם יש בטח מאד כאבים בדברים האלה ומה מחזיק אותנו הרי כן לעשות ושיהיה לנו כוח כי אני מאד לא רוצה וזה אפילו מרתיע…

תשובה

קרן-הבר
קרן הבר

שלום לך יקרות.

תודה רבה שבחרת בנו להיות לך כתובת וזאת מרגישה בנוח לשאול. מאוד הגיוני,נורמלי וטבעי שתחששי ממגע/ חפץ כל שהוא יכנס לגופך ובוודאי לאיבר הפרטי שלך. פרטיות היא ערך כל כך בסיסי,חשוב,וטוב שיש בנו. ולא נכון בשום אופן שמקומות פרטיים שלנו יהפכו להיות פתוחים וגלוי לאנשים אחרים. האיבר הפרטי (הפות) היא קדוש,יפה,נסתר וטוב שכך. ואחרי שאמרתי את כל זה במיוחד יש חשיבות לדאוג לאיבר זה ולגופנו באופן כללי ולאיבר הפרטי בפרט. ולכן, ישנם בדיקות שנעשו באיזור הנרתיק, מכיוון שפתח הנרתיק הוא בעצם צינור שקשה להגיע עליו בקלות ישנם אביזרים המקלים על הגעה למקומות פנימים. אני מכירה שלושה חפצים כאלו,א-סוג של מקל אוזניים ארוך עם מברשת פיצקית בקצה,ב-מכשיר פלסטיק שהרופאה שמה בפתח הנרתיק כדי לראות את איזור הרחם ג- אולטרסאונד וגינלי. אני מניחה שישנם עוד מעט מכשירים כאלו. מכשירים אלו נועדו כפי שציינתי קודם כדי לשמור על גופנו. ועל הבריאות שלנו. אז מה עושים אם צריך בדיקה ואני מתפדחת/ מפוחדת. 1. הולכת לרופאה שנעים לי אצלה (גם אם אין תור בעיני שווה לחכות יותר זמן בשביל בדיקה נעימה) 2. לוקחת משהיא שנעים לי שהיא תהיה איתה. 3. מודעת לכך שהבדיקה קצרה ולהאמין שתסיים בטוב. וזיכרי הגוף שלך הוא רק שלך, ואף אחד לא יודע מה נכון לך וזה ממש בסדר להגיד מה מתאים לי! בהצלחה גדולה.  חיבוק. קרן הבר מנחת מניות בריאה ומוגנות.    
לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*