בחירת אולפנא

24/02/2022

0

שתפי:

התפתחות אישית

אני עוד שנה צריכה לבחור אולפנה(אני יודעת שיש עוד זמן אבל אני רוצה לדעת לפני ) אבל אני לא יודעת מה טוב בשבילי אני לא ממש חברותית ובכיתה אני יחסית  ביישנית ותמיד יושבת בצד  .

יש לי אחיות גדולות וגם אח שבפנימיות אבל אני לא מתאימה לזה אבל אני לא רוצה להרגיש שונה .

אמא שלי לא רוצה שאני אלך למעיינות ולמחנה וכל מיני דברים כאלה כי היא אומרת שזה לא מתאים לי ! הגיוני שהיא חושבת ככה אבל לי זה מרגיש שההורים שלי חושבים שאני שונה וזה ממש מעצבן כי אני שונאת להיות שונה אני מרגישה שהם לא נותנים לי הזדמנות להראות שאני מסוגלת להסתדר מה לעשות ???

חוץ מזה אבא שלי החליט על מקום שהוא ממש רוצה שאני אלך אליו אבל המקום הזה "דוס" בשבילי אז בסדר אפשר להגיד שאני לא מבינה מהחיים שלי אבל אני ירגיש מאוד לא בנוח אם אני אלך לשם מה לעשות ?

נ.ב תודה על  האפשרות שאתם נותנים לשתף ..

תשובה

שלום יקרה🙂

שלב בחירת האולפנא הוא לא פשוט לאף אחת . כולם מסביבנו: מורים וחברות נותנים לנו את ההרגשה כי הבחירה בידינו אבל באמת אין לנו את היכולת בגיל 13/14 לדעת מה טוב לנו באמת.
אני חושבת שכדאי לפתוח שיחה כנה עם הורייך ולהעלות את כל החששות והרגשות שלך, לכל נערה יש את ההורים שלה שה' החליט שהם המדויקים לה ולכן הם אלו שיכולים לכוון אותה לאולפנה שמתאימה לה. אני יודעת שזה קשה לך לשמוע אבל תחשבי איזה עול זה מוריד ממך שהבחירה לא רק עלייך, ותמיד תמיד ישנה אפשרות להחליף אולפנה לאחר שנה זה ממש לא בעייתי (מנסיון).

שלב האולפנה זו ההזדמנות של חייך להכנס למקום חדש ולהיות אחרת כמו שאת חולמת : יותר מקובלת בחברה ופחות ביישנית.

תתפללי על בחירת האולפנה כבר מעכשיו שה' יכוון אותך לאולפנה שהכי מדוייקת לך.

אני פה בשבילך לשאלות נוספות.

אני מאחלת לך הצלחה גדולה !😃

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*