האם אני נמשכת לחברה שלי?

27/05/2024

0

שתפי:

אהבה עצמית / בריאות נפשית / דימוי גוף / התבגרות מינית / זוגיות ואהבה / חברות / מיניות והלכה / קשר בריא / שמירת נגיעה / תשובה ותיקון

שלום, הייתה לי תקופה שהיו לי חרדות אם יש לי משיכה מינית לבנות. לא כי זה היה קשור למציאות אלא פחד שעד היום לא הצלחתי להגיע לעומק העניין מאיפה זה נובע. מה שכן, לאורך התקופה הזאת היה עולה לי איזשהו דמיון או שאלה, יכול להיות שלפעמים אני זימנתי את זה.. (למשל כשהייתי נפגשת עם חברה) האם יש לי משיכה אליה או סוג של מדמיינת (כמובן שלא לפרטי פרטים) על מנת לראות איך אני מרגישה מול זה. זה בא לי ממקום למקום של לבחון את עצמי כל פעם מול זה ולראות איפה אני עומדת ואם משהו השתנה. אז רציתי לשאול האם זה תקין? צריך לעורר איזשהו דאגה? האם זה שעלתה לי שאלה כזו במחשבה זה מעיד על משהו לא טוב?

תשובה

שלום יקרה ותודה על השאלה החשובה! בגיל ההתבגרות, כחלק מההתפתחות הפיזיולוגית שלנו, מופרשים המון הורמונים שאחראיים על התעוררות המשיכה המינית. בנוסף, זה שלב של בניית זהות וכחלק מהבנייה אנו עסוקים גם בשאלה של הזהות המינית שלנו, במיוחד היום שהתרבות והחשיפה ללהט"ב ומגדר מאוד נוכחים בעולם. לכן, השאלה האם אני נמשכת לבנים או בנות, היא מאוד נורמלית וטבעית בשלב הזה. זה חלק מהתהליך ההתבגרות הנורמלי של נערה. השאלה הזו, לא צריכה להטריד אותנו במיוחד, אפשר להמשיך לחיות את החיים כרגיל בשנחה ובנעימים, זה לא הזמן להחליט לאיזה מין אני נמשכת, כמו שזה לא הזמן להחליט באיזה מקצוע אעבוד או אם מי אתחתן. אני מציעה לקבל את השאלה בתוכך ושלא תטריד אותך יותר מדי, זה בסדר להרגיש ככה ולא אומר עלייך כלום.
לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*