האם בדיקת 7 נקיים כואבת?

03/12/2023

0

שתפי:

דימוי גוף / התבגרות מינית / זוגיות ואהבה / מיניות והלכה / קשר בריא

בקשר לשבעה נקיים, אני יודעת שממש צריך לבדוק שאין דם וממש להכניס משהו ולראות שהוא יוצא נקי וכל הקטע הזה מלחיץ אותי.. מלחיץ אותי שאני לא אבדוק טוב, מלחיץ אותי להכניס בכלל משהו לבפנים.. והאמת מלחיץ אותי גם להיות ככה עם בעלי לעתיד בעז"ה כשהוא ינסה להיכנס פנימה וזה יכאב לי ואולי אני פשוט לא אתן לזה לקרות בסוף..

תשובה

שלום לך, השאלה שלך מאד טבעית ומאד ברורה…בטוחה שרבות וטובות תוהות בינן לבין עצמן על הענין הזה…ואיזה כיף שמצאת בנו את המקום לשאול! תמשיכי…משאלות לומדים. ועכשיו לשאלתך…נראה לי שמילת המפתח היא מה שכתבת – ענין הלחץ. כשאנחנו לא יודעות משהו אז התגובה היא לחץ. ללחץ יש גם ביטוי בגוף- כיווץ ומולו-הרפיה. גם הבדיקות בשבעה נקיים וגם קיום יחסי אישות והעונג שבהם תלויים הרבה במידת הלחץ ( ובעיקר ההרפיה:)) שלנו. גוף האישה והאיברים הנשיים שלנו בנויים בדיוק! בדיוק!! לפי הצרכים והתפקידים שלהם. הנקב שלנו גמיש ואלסטי ויש בו חומרי סיכה טבעיים ( שמקלים על החדירה לדוג'). מאותו האיבר שבו אנחנו מבצעות את הבדיקות בשבעה נקיים, ובו מתרחשת חדירת האיבר הזכרי בקיום יחסי האישות-הוא האיבר שממנו יוצא התינוק בתעלה מהרחם…ככה נבראנו.מוכנות בגוף ( ונבנות עם השנים בנפש) כדי למלא את אחד התפקידים הנשיים המרגשים ביותר- הולדה. כל הדברים האלו כרגע , בגילך, עדין "על הנייר" ולכן הם מעוררים דמיונות ולחצים אבל תאמיני לי שאי"ה  (בקרוב ובקלות) כשתמצאי את האיש הנכון לחיות איתו ולמלא את ייעודך בבניית הבית, הדברים שעכשיו מלחיצים יהפכו לחלק מחייך (   לומדים ומדברים על זה עוד לפני החתונה עם מדריכת הכלות ואחרי החתונה- מתרגלים וזה הופך לחלק מהחיים ומהחיבור שלנו לגוף). ועוד עצה טובה להוריד לחצים כבר עכשיו- זה להתרגל ( או לפחות לדעת) להכניס טמפון לנקב. משערת שהתנסות בהכנסת טמפון לנקב תראה לך שהפחדים שלך יכולים להתפוגג ומה שישאר זה ההתרגשות לקראת המסע שלך ושל אישך לעתיד בהיכרות עם גופכם ועם הנושא של יחסי אישות. בהצלחה,
  • אריאלה
לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*