האם קיבלתי מחזור? (וסת)

06/09/2022

0

שתפי:

התבגרות מינית

הייי! קודם כול ממשששש תודה על האתר הזה עוזר.ךי ברמותת רציתי לשאול משהו על מחזור.. אני כאילו פעם ראיתי כזה סימן,חום מוזר בתחתונים והתלבטתי אם זה מחזור (עדין לא קיבלתי) יום אחר כך לא ראיתי וגם בשבוע אחר כך אבל לפעמים עולה בי שאלה אם אני בכלל יצליח לזהות שזה יגיע ואיך זה נראה.. אני פשוט ממש מתביישת לשאול את אמא שלי ופעם. יא אמרה לי שמזהים על הגוף אבל אני עדין פשוט לא יודעת

תשובה

היי יקרה.

ככל הנראה זה עדיין לא וסת. אבל בהחלט מראה שאת מתקרבת למועד שבו תקבלי. סימנים חומים על התחתונים מראה על התכוננות של המערכת ההורמונלית לקראת קבלת הוסת. נסיון של הנעה לקראת זה. כמו שלפעמים מתחילים להניע רכב, יש רגעים ראשונים שהוא מתחיל להתחמם עד שמתחילים לנסוע . ממש ככה אלו הכתמים החומים אז עוד מעט בעזרת ה בשעה טובה. אין לדעת מתי זה יקרה אבל בהחלט זה אומר שהמועד מתקרב!

אפשר לומר שמרגע שיצאו ניצנים שדיים תוך שנתיים בערך את אמורה לקבל ..

דבר נוסף , אני באמת לא מכירה את הקשר שלך עם אמא אבל בהחלט הייתי מעודדת אותך לדבר איתה על כך . אין כמו אמא לדבר איתה על הנושאים האלה. היא הדמות הנשית הבוגרת הכי קרובה אליך וכדאי לשתף אותה. זה רק יתחזק את הקשר שלכן. ואני מאמינה שהיא תשמח איתך. ותעזור לך בהתארגנות לקראת הוסת ומוצרי הספיגה שתזדקקי להם.

שיהיה בקרוב בשעה טובה

קבלת וסת היא אירוע מאוד מרגש ומחבר אותך להיותך נערה בוגרת ולמעגל הנשיות.

תהילה

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*