הבדל בין בנים לבנות

08/03/2022

0

שתפי:

שלום. קודם כל תודה רבה על האתר. נתקלתי בהרבה בנים בחיי וכל הזמן אני מנסה להבין איך זה עובד אצלם ולא ממש מצליחה. למה התשוקה שלהם כלכך יותר חזקה משלנו? למה כל תנועה מגרה אותם בזמן שלנו זה לא ממש מזיז לרוב? מה קורה להם בגוף? באיזה שלב של גירוי הם מגיעים לפליטת זרע? (אני קצת מפחדת לגרום למישהו..) אני אשמח לתשובה שנותנת בהכל. תודה רבה!!

תשובה

ערב טוב עדן יקרה

שאלות טובות את שואלת, באמת איך אפשר להבין משהו שלא מוכר לי מעצמי…

כבר בשאלתך התחלת להשיב שאכן יש הבדל בין בנים לבנות ואיך "שזה" עובד אצל כל אחד מהמינים.

קודם ננסה להגדיר מה זה "הזה" הזה????, אם הבנתי אותך נכון את שואלת על הגירוי המיני אצל בנים לעומת הגירוי המיני אצל בנות?

מכיון שהאיש (הבן) נברא אחרת מן האשה כלומר האיש נברא מן האדמה והאישה מאיש, מאדם שיש לו כבר נשמה והוא במדרגה גבוהה יותר מאשר האדמה ממנה נוצר הוא בעצמו,  יש הבדל בעוצמת היצר של כל אחד מן המינים והקשר שיש להם אל החומר, אל הגוף ואל התשוקות.

מכיון שכך, חלק מן הציוויים וההדרכות שנתנה התורה שונים לבנים ולבנות. כפי שכתבת נכון בשאלתך, בד"כ סף הגירוי של בנים גבוה יותר מזה של בנות.

לשאלתך מה קורה אצלם בגוף – כאשר יש גירוי שבא מבחוץ, הוא גורם לעוררות מינית. כלומר הגוף מתעורר לתהליך של יצירת תאי זרע, שבשלב מתקדם יותר – אם יגיע – יבקשו לצאת מן הגוף.

עכשו רוצה לומר לך, עדן יקרה, דבר נוסף, שכדאי לזכור אותו תמיד: כל אדם אחראי על עצמו ועל גופו שלו. לכן, אין זה נכון לעסוק במחשבות האם אני גורמת למישהו בהתנהגות שלי דבר שהוא אינו רוצה בו. כל בן וכל בחור אחראי על גופו, על מחשבותיו, וממילא על מה שקורה לו. לכן את יכולה להרגע ולא לחשוש שאת גורמת למישהו דבר שהוא אינו רוצה בו.

מאוד יפה וטובה היא הרגישות שלך כלפי האחר אך גם הרגישות הזאת מבקשת את המסגרת הנכונה שלה. ולכן אני מציעה לך לחזור אל עצמך, להתבונן פנימה אליך ולשאול את עצמך: איך אני רוצה להופיע בפני בנים? בכלל – איך אני רוצה להופיע את עצמי פה בעולם?…

ההדרכה שנתנה לנו התורה להתהלך בצניעות מלמדת אותנו שהעיקר הוא הפנימי שלנו ובעזרת הדרכות אלו באמת אנו זוכות להביא לידי ביטוי את החלקים היותר פנימיים, אמיתיים ומעודנים שלנו.

מקווה יקירה שקיבלת כיוון ומחשבה טובה לשאולתיך…

אשמח להמשיך איתך את מסע הבירור המרתק והמופלא הזה איתך

שלך בכל ????

אפרת

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*