זה בסדר שאני לא נמשכת לבנים?

30/01/2023

0

שתפי:

זוגיות ואהבה

אני יודעת שזה לא אמור עליי כלום ושאני בסדר ושהכל מתברר עדיין ובכל זאת- הייתי בסמינריון הקשור בהדרכה שלי ודיברו על העולם של החניכות. וכחלק מהשיח המדריכה שם העלתה את המשפט הבא: "זה בסדר להגיד לחניכות שהתאהבת, רגש טבעי וכו" לא אדבר על נכונות המשפט והאם זה טוב ונכון.. השאלה שלי היא מה זה אומר אם הפעם האחרונה שמישהו קצת עניין אותי זה בכיתה ח, וזה לא באמת היה התאהבות אלא יותר לחץ חברתי להראות שבנים זה דבר שמדבר אליי. וואלה לא יצא לי להתאהב וגם לא לדבר עם בנים יש בי קצת חשש, כי כל המסגרות שבחיי(אולפנא, נוער, סניף) הן נפרדות וזה לא האישיו( אני לא מעוניינת לשנות את זה- חושבת שזה הדרך המתאימה לי לגדול בה). ברור שמידי פעם אני שמה עין ומהר מאוד יורדת מזה, ומה שכן אני דוסית בכל ליבי (לא נראית הכי בחיצוניות למרות שמקפידה על צניעות) ותמיד חושבת על הבעל שלי, ועל כמה אני שומרת את עצמי אליו ומתפללת עליו הרבה בעיתו ובזמנו בעז"ה וכו, בקיצור בלחי"ת אבל מה לעשות שבנים לא ככ מענינים אותי (ב"ה גם בנות לא- מבחינת רומנטיקה) ברעיון העיקרי כן אבל לפגוש אותם או להסתכל או להתרגש מזה יותר מדי- לא קורה… מה את חושבת??

תשובה

יקרה,

כיף לקרוא את הבטחון שלך בדרך את הרצון לחיים של נתינה ומשמעות.

אני קוראת את החשש שלך, והפחד מחוסר ההתאהבות שלך לבנים  וחוסר הרצון והמשיכה לקשר בשלב זה של החיים.

אני מבינה את החשש אך חושבת שהדרך שבחרת לחיות היא בריאה ונכונה, באמת בתקופה זו בחיים שהקשר לבנים לא יכול להתממש עדיין, וקשר זה אין בו תועלת והוא הרבה פעמים מסבך ומביא להחלטות פזיזות ובוסריות. תשמחי שכרגע את לא שם.

בעז"ה שתגיעי לגיל שתרצי להקים בית תכירי בעז'ה את בחיר לבך ותתפתח אליו אהבה ורצון לקשר.

מאוד טבעי והגיוני להרגיש כך בשלב זה של החיים ובעז"ה המשיכה והרצון לקשר יגיעו שאת תהיי פנויה ותרצי בקשר.

מקווה שעניתי על שאלתך בהערכה רבה

הדס בירנבאום.

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*