זכרונות מסרטים

31/01/2024

0

שתפי:

אהבה עצמית / בריאות נפשית / סדרות וסרטים / פורנוגרפיה

אני מרגישה שאני מתקלקלת רוחנית ממש והראש שלי והכל כבר די מוכתם בגלל סרטים לא צנועים או גסים ממש שראיתי ואני כ"כ מתחרטת על זה באמת. אני פשוט עדיין זוכרת וקשה לי לשכוח דברים כמו זה ואני מרגישה כבר לא תמימה כמו אז ולא בקטע טוב.. בכל מקרה יש לך איזה משהו שיעזור לי עם הזיכרון הזה? אני באמת רוצה לשכוח. ואני כבר לא אראה דברים כאלו יותר אבל עדיין מפחיד אותי הזיכרון והדמיונות זה די פגע בי ובמחשבה שלי וזה כואב לי ממש.

תשובה

שלום לך יקרה, את כרגע בעיקר מאישמה את עצמך ומאוד שיפוטית כלפי עצמך. אני רוצה לעזור לך לראות כמה דברים מעולים ויפים וטובים כתבת על עצמך, ולא יודעת כמה את מודעת אליהם: 1. את מתחרטת על מה שראית – חרטה! זו לגמרי תשובה גמורה 2. את אומרת שלא תראי שוב. התחייבות לעתיד! מדהימה. אבל… הדברים הפחות טובים שאת מתארת הם ההלקאה העצמית, הגואל מעצמך, האכזבה, והתיסכול. אז ככה. מה שהיה, היה. לא תהיי תמימה כמו לפני כן, זה נכון. אבל טהורה,וראויה ואהובה לפני ה' ולפני עצמך ולפני האיש שיהיה לך – בוודאי! לא פחות מאף אישה אחרת. ולמה? בזכות שני הדברים שקיבלת על עצמך בלי להתאמץ בכלל. חרטה וקבלה לעתיד. לגבי הרצון לשכוח – תדעי לך כלל לחיים. כשבורחים ממשהו הוא רודף אחריך. כשמרפים הוא עוזב בעצמו. גם אם לאט לאט, גן אם יקפצו לך תמונות/זכרונות, זה לא העיקר. העיקר הוא מה קורה לך ברגע שעולים הזכרונות האלה. אני מנחשת שכיום ברגע שעולה לך זיכרון שאת לא רוצה בו,את מתמלאת אשמה מצפון ותחושה של חוטאת. וזאת עבירה על עבירה. כי לא רק זה, את גם מתייאשת מעצמך. ובעצם מתרחקת מעצמך. ואני באה להציע לך, כיוון חדש. קחי לך אתגר.. בכל פעם כשעולה תמונה/זיכרון. תהיי שם ברגע הזה. בלי שפיטה. תנשמי עמוק. תגידי לתמונה הזאת שאת לא רוצה בה ואת מבקשת שתניח לך. ספרי לה שאת במקום אחר. שאת בוחרת בדרך חיים של טהרה ונקיות. של שמירת העיניים . של אהבה עצמית ואהבה לחיים ממקום טוב יותר. ותנסי לשים לב מה קורה לך, האם יותר נעים ככה. אני מאחלת לך להתקרב אל עצמך,להיות בחמלה עצמית רבה, זה כרגע מושג שאת עוד לא מחוברת אליו ומכירה מקרוב, אבל ככל שתהיי בו, החיים שלך יהיו טובים יותר   בהצלחה! יעל בוק
לתשובה המלאה ↓
5 2 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*