חשיפה לתכנים לא ראויים

08/10/2023

1

שתפי:

פורנוגרפיה / תשובה ותיקון

לצערי נחשפתי לפורנוגרפיה לפני בערך שנתיים, התחיל בסתם דפדוף באינטרנט וראיית נשים לא צנועות והמשיך בראיית סרטים לא מתאימים שהיו שם גם יחסים מיניים…. וכל פעם מחדש יודעת שאתחרט על זה אחכ ובכל זאת מחפשת את זה.. תקופה כבר שאני עובדת על זה ומנסה וגם אם מצליחה לא ליפול עדיין מה שראיתי נמצא לי בראש ולא עובר… אני בת 19 וכבר מתחילים להציע לי בחורים וקשה לי המחשבה עם כל מה שראיתי איך אקים עכשיו בית תורני? כשאתחיל לצאת אני אמורה לספר לבחור על ההתמודדות הזו? אף אחד לא באמת יודע על ההתמודדות הזו וההורים שלי אפילו לא מנחשים מה עובר עלי לא יודעת כבר מה לעשות

תשובה

יקרה מאוד את נהדרת שפנית לאתר, שפתחת את סגור ליבך וכאבך בפני, אני מודה לך על האמון הזה שנתת בנו צוות המשיבות באתר. מניחה שזה גם מקל עליך שכתבת וששיחררת מעט את העומס של המועקה הזו ולו רק בזה שהנחת את הדברים כאן ולא הכל בתוכך מכביד על הלב. ולענין עצמו, אנחנו עדין תחת רישומם של הימים המופלאים, הימים הנוראים, שבהם אנו זוכים לשיעור הגדול אודות האפשרות לתקן ולא רק לתקן  אלא אפילו להפך את הפעולות לזכויות.  באופן פשוט קשה להבין את האפשרות הזו, הרי מה שנעשה נעשה! איך אפשר למחוק את מה שקרה? במיוחד כאשר מרגישים שהדברים מטרידים ולא מצליחים לנקות את הראש מהמראות ו/או מהמחשבות שעוד הולכות איתנו. אז מה כן? ראשית להעמיד במרכז המחשבה שלך את הרצון הטוב שיש לך להתנקות לחיות חיים מלאים בתוכן רוחני בריא ומשמח, להחזיק בזה שהרצון הטוב הוא הכל, ערכו של הרצון, הוא ללא ספק רב ומשמעותי   באופן מוחלט יותר מהפעולות שאנחנו עושים. שנית ביחס לכך שראית דברים מסוימים מציעה לך לא להאבק עם עצמך, לא לכעוס עליך, להיות רכה ומבינה אותך, יש סקרנות בריאה וטבעית לתכנים מיניים, אנחנו חיים בעולם שחושף אותנו לגירוי מיני כמעט בכל מקום שאנו נמצאים וזה משפיע עלינו, זה מושך אותנו, ולכן אני חושבת שכדאי לך גם להבין אותך ביחס למה שעשית וראית. נכון היום את רוצה אחרת, היום את מבקשת לקשור את עצמך לחיים מלאי תוכן חיובי וערכי ואשריך על כך, זה מרגש ומשמח ומספר לך מי את באמת! והדבר האחרון הוא להימנע מלראות עוד בכל דרך אפשרית כמו חסימת המכשירים, וכו' ולעסוק בדברים אחרים כמו: עבודה, יצירה, עשיה, למידה וקשר טוב עם משפחה וחברות. לשתף אולי עוד מישהו קרוב שיוכל לעזור לך, להסכים בתוכך להתקדמות הלאה, להסכים שאת טובה ורוצה טוב גם אם שגית, השגיאה היא חלק מהחיים ואנו רק רוצים ללמוד דרכה את מסלול התיקון שלנו. ברוח של פיוס ואהבה לעבוד עם עצמך מתוך טוב אל עבר טוב נוסף וכן הלאה. תמיד כדאי להוסיף תפילה ובקשה שתהיה לך עזרת ה' בכל השלבים. מאחלת לך המון בהצלחה שתהיה הולכת הלוך ועלה בשמחה ואהבה שלך בכל לב אפרת.
לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*