יש דבר כזה פגיעה מינית על ידי בת?

03/02/2024

0

שתפי:

מוגנות מינית / פגיעות מיניות

רציתי לדעת אם יש דבר כזה פגיעה מינית מבת.. ואם את יכולה להסביר.. אני יודעת שזה קושי אחר.. אפשר להיות מיזה גם בפוסטראומה?

תשובה

שלום לך יקרה, לצערי הרב בהחלט יש דבר כזה פגיעה מינית מבת. פגיעה מינית יכולה לקרות מכל אדם, בין גבר לגבר/לנער/לילד/לתינוק/לאישה נערה ילדה וכו', וכנ"ל מאישה לאישה/נערה/ילדה/גבר/ילד וכו' את מבקשת הסבר, וההסבר שאני יכולה להציע הוא שכולנו יצורים מיניים, וכמו שאנחנו יכולים ויכולת להיות מיטיבים אחד עם השני בתחום המיני ולהיות בקשר מיני שהוא נעים, ומתאים, וברצון, כך גם להיפך , אפשר לפגוע, להחליש, לערער, לשלוט ועוד, וכל זה לא תלוי מגדר. גם בן וגם בת יכולים לגרום לתחושות כאלו. לגבי פוסט טראומה – בהחלט יכולה להתפתח פוסט טראומה מפגיעה מינית. לכן חשוב ביותר לפנות ולקבל טיפול. התחום הזה מלא בבושה והסתרה, אבל כל כך לא מגיע לאף אחת ואחד להרגיש ככה. לכן הדבר הכי טוב והכי עוזר במצבים כאלו, זה למצוא את החוט המקשר, את הכתובת הנכונה, את איש הקשר שנותן יד ושותף לדרך החילוץ מהסוד והכאב הזה. כדאי לפנות לעל"ם, הם נותנים מידע וסיוע לקבלת טיפול. במידה והפגיעה היא הקטין או קטינה, יש טיפול במימון המדינה. במידה ועברת פגיעה כזו, את מוזמנת ליצור קשר ואלווה אותך למי ואיך כדאי לפנות.   חיבוק גדול יעל בוק, 0525721965
לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*