כוח חברתי

27/02/2022

0

שתפי:

התמכרות למסך / התפתחות אישית / רשתות חברתיות / שימוש נכון במדיה / תרבות ופנאי

היי, יש המון פעמים שאני מרגישה רע עם עצי כי אני נמצאת הרבה זמן בטלפון. אני כאילו לא יודעת מה לעשות, וחוזרים הביתה ואין לך כוח לכלום. לא ללימודים ולא לדברים שאת הכי אוהבת לעשות. או שפשוט את עם חברות ואתן לא יודעות מה לעשות ואז אתן בטלפון. או שנפגשים וכל הזמן כולם בטלפון ושאת מבקשת מהן לעזוב אותו הן לא מסכימות וזה מתיש ומייאש. השאלה שלי היא- האם יש רעיונות למשחקים או סתם דברים שאפשר לעשות שלא צריך ליסוע בשבילם, וגם אם יש דרך לשכנע את כולן לעזוב את הטלפון כשאנחנו ביחד כי זה ממש מעצבן, אם נפגשים ביחד סוף סוף, אז למה לביות בטלפון?!

תשובה

היי, יש המון פעמים שאני מרגישה רע עם עצי כי אני נמצאת הרבה זמן בטלפון.

אני כאילו לא יודעת מה לעשות, וחוזרים הביתה ואין לך כוח לכלום. לא ללימודים ולא לדברים שאת הכי אוהבת לעשות.

או שפשוט את עם חברות ואתן לא יודעות מה לעשות ואז אתן בטלפון. או שנפגשים וכל הזמן כולם בטלפון ושאת מבקשת מהן לעזוב אותו הן לא מסכימות וזה מתיש ומייאש.

השאלה שלי היא- האם יש רעיונות למשחקים או סתם דברים שאפשר לעשות שלא צריך ליסוע בשבילם, וגם אם יש דרך לשכנע את כולן לעזוב את הטלפון כשאנחנו ביחד כי זה ממש מעצבן, אם נפגשים ביחד סוף סוף, אז למה לביות בטלפון?!

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*