להיות את

01/08/2022

0

שתפי:

אהבה עצמית / בריאות נפשית / התפתחות אישית / חברות / כל מה שטוב ברשת / עבודת ה' / שימוש נכון במדיה / תרבות ופנאי

שלום, תודה רבה על המענה המדהים באתר באמת שאן מדהימות!! אז ככה היום רוב הסדרות והסרטים לנוער אינם מתאימים כל כך מבחינת תוכן, זהו תוכן ריקני ואינו מעשיר. אני ברוך ה' לא אוהבת סרטים וסדרות ולכן אני לא רואה אבל רוב החברות שלי כמעט כולם רואות את הסרטים האלו ומדברות עליהם הרבה אני לא יודעת מה לעשות מצד אחד אם אקשיב להן אכסף לתחנים שאיני רוצה בהם אך מצד שני אם לא אקשיב לא יהיה לי מה לעשות ואהיה לבד. כששאלתי את חברותי אם הם מודעות למה שהם רואות הם אמרו לי שכן והם ממש רוצות להפסיק לראות אבל לא יודעות איך וכל השיחות שמביאים על התחנים האלו רק אומרות כמה זה לא טוב ואף שיחה לא מלמדת איך לצאת מההתמכרות איך להפסיק לראות את הסדרות האלו. עוד דבר זה שירים גם הרבה שירים היום הם לא.. וגם את זה ברוך ה' הורי המדהימים הצליחו שלא אשמע אבל בכל זאת כל החברות לי שומעות ושמים שירים בשביל האווירה ואני לא מכירה את השירים וגם לא ורוצה לשמוע אותם בכלל כשאומרים לי לתת שיר שישמו אני תמיד מתחמקת כי אני לא רוצה לתת איזה שיר שכולם יצחקו עלי בגללו.. אשמח שתעזרו לי תודה רבה ובאמת אתן מדהימות..

תשובה

שלום,
תודה רבה על המענה המדהים באתר באמת שאן מדהימות!!
אז ככה היום רוב הסדרות והסרטים לנוער אינם מתאימים כל כך מבחינת תוכן, זהו תוכן ריקני ואינו מעשיר.
אני ברוך ה' לא אוהבת סרטים וסדרות ולכן אני לא רואה אבל רוב החברות שלי כמעט כולם רואות את הסרטים האלו ומדברות עליהם הרבה אני לא יודעת מה לעשות מצד אחד אם אקשיב להן אחשף לתכנים שאיני רוצה בהם אך מצד שני אם לא אקשיב לא יהיה לי מה לעשות ואהיה לבד.
כששאלתי את חברותי אם הם מודעות למה שהם רואות הם אמרו לי שכן והם ממש רוצות להפסיק לראות אבל לא יודעות איך וכל השיחות שמביאים על התחנים האלו רק אומרות כמה זה לא טוב ואף שיחה לא מלמדת איך לצאת מההתמכרות איך להפסיק לראות את הסדרות האלו.
עוד דבר זה שירים גם הרבה שירים היום הם לא.. וגם את זה ברוך ה' הורי המדהימים הצליחו שלא אשמע אבל בכל זאת כל החברות לי שומעות ושמים שירים בשביל האווירה ואני לא מכירה את השירים וגם לא ורוצה לשמוע אותם בכלל כשאומרים לי לתת שיר שישמו אני תמיד מתחמקת כי אני לא רוצה לתת איזה שיר שכולם יצחקו עלי בגללו..
אשמח שתעזרו לי
תודה רבה ובאמת אתן מדהימות..

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*