להרגיש טוב עם הגוף שלי

09/08/2022

0

שתפי:

אהבה עצמית / דימוי גוף

שלום לכם ותודה רבה דבר ראשון! הייתי אצל רופאה מיוחדת שהייתי צריכה להיות אצלה וכחלק מהבדיקה היא הסתכלה לי "למטה". כמובן היא שאלה קודם אם זה בסדר.. אחר כך הייתה לי תחושת אי נעימות מאוד גדולה ואשמח לשאול שתי שאלות: אני בת 16, אני צריכה להוריד שערות למטה? מאיזה גיל מורידים? נכנסתי למחשבות ועלתה לי השאלה, איך בעז"ה אחרי שאני אתחתן אני אשכב עם מישהו, רק מזה שהרופאה הסתכלה לשנייה נהייתה לי תחושה ממש לא טובה והרגשתי לא נעים, והיא עוד הייתה בת, איך אני אשכב עם בן? איך אני ארגיש בנוח? (כמובן שאני חולמת להתחתן ושיהיו לי ילדים בעז"ה ושאני גם אשכב עם בעלי בעז"ה אבל פתאום זה הלחיץ אותי) תודה רבה אני ממש מעריכה את המקום הזה!!

תשובה

שמש הטוב יקרה

ראשית מחזקת אותת מאוד שפשוט שואלת, את עושה חסד עם עצמך שנותנת מקום למה שמטריד אותך,

את מכבדת אותך במקום שאת נמצאת וזה מרגש וחכם מאוד מצידך.

ענינית לשאלותיך:

ודאי שאינך צריכה לגלח או להוריד בדרכים השונות הקימות  את שער מקום הערווה. יש ערך ותפקיד לשיער במקום הזה הוא גם

מעט מצניע את אותו מקום אפילו בינך לבינך, ובנוסף מבחינה הגינית יש לשיער תפקיד במניעת כניסה של לכלוך לאותו מקום שמור ויקר.  יש על זה מחשבות שונות, יש מי שמצדד בטבעיות ובשמירה על המראה הטבעי המקורי שלנו ויש מי שנותן הרבה מקום לאסטטיקה ולאפשרות שלנו לשנות את המראה באופן שיעשה לנו טוב. האמת היא כמובן אישית אין כאן טוב ורע אלא מה שמתאים לך ונכון לך… אם לך זה לא מפריעה ונח לך עם עצמך אז וודאי שכדאי להשאר עם השיער כי יש לזה יתרונות חשובים.

אם מאוד מפריע לך ומרגישה שרק רוצה להסיר את השיער אז יש דרכים לעשות את זה… הרגשתך הטובה היא הגורם המכריע בענין.

יתכן שכרגע את מרגישה כך והדברים יכולים להשתנות עוד במהלך השנים.

לגבי השאלה השניה שלך, טוב את עושה שאת רגישה וקשובה לעצמך, באמת היום כשאת צעירה עדין מחשבות על חיים שלמים עם בחור זה עדין רחוק ומרגיש לא נח… זה מספר עליך רק טוב שעדין אינך שם ועדין אינך בשלה למחשבה הזו, אני מאחלת לך שכאשר תגיע לשלב שיהיה לך קשר משמעותי עם בחור ותרצי להתחתן איתו הדברים יתקרבו אל ליבך ויתקבלו וגם אז בע"ה תקבלי הדרכה נכונה ולאט לאט מתוך החיים תלמדי להרגיש טוב ונח עם האיש האחד והיחיד שלך….

על זה אמר שלמה המלך החכם מכל אדם: "דבר בעיתו מה טוב" יגיע הזמן הנכון והאדם הנכון ואז תבשיל בתוכך היכולת והשמחה בדבר.

באופן אישי אשתף אותך שעד היום כאשר אני צריכה ללכת להיבדק ולהחשף במהלך הבדיקה במקומות שרגילה לכסותם זה לא נח לי ואני שמחה על זה מאוד, שהעדינות והרגישות שלי ביחס לעצמי ולגופי ולאינטימיות שלי עם גופי מצויים ולא נשחקים, זו סיבה טובה עבורך לשמוח שאת כזו.

הרבה טוב יקרה

שמחתי לחשוב על מה ששאלת אז תודה לך

פה בשבילך????

אפרת

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*