להתחזק בצניעות.. מה יגידו?

07/03/2022

0

שתפי:

היי. אני נערה ובזמן האחרוך ברוך ה' התקרבתי יותר לה' והתחלתי להבין יותר את המצוות ובניהם את מצוות הצניעות. בעקבות כך אני רוצה מאוד לנסות ללכת עם חצאיות יותר ארוכות אבל זה קשה לי גם כי אני רגילה למשהו אחר וגם מבחינת החברה, אני חוששת מהתגובה של החברה, למרות שאני יודעת שחברות שלי עדיין ישארו חברות שלי אבל אני לא יודעת איך יקבלו את זה(אם יצחקו או יגידו דברים עליי מאחורי הגב). אני לא יודעת מה לעשות????

תשובה

שלום יקרה. איזה מרגש שאת מתחברת ויש בך את הרצון הפנימי להתחזק בנושא הלבוש. זה לא מובן מאליו.

אני ממש מבינה אותך. לא פשוט לעשות שינוי ובמיוחד כשהחברה מאוד דומיננטית בחיים שלנו. חשוב לנו שיקבלו אותנו ויאהבו אותנו בלי ביקורת על השינויים שאנחנו עוברות. איזה כיף שאת יודעת שהחברות שלך ישארו חברות למרות הכל. כנראה יש לכן קשר אמיתי וקרוב. האמת היא ששינויים כאלה זו הזדמנות לזהות, מי באמת אוהב אותנו ושם בשבילנו..

ובכל זאת, יש לי כמה עצות קטנות בשבילך.. כדי שהתהליך יהיה פשוט ורגוע יותר.

1. קני לך בגדים יפים, שמחמיאים לך. היום לשמחתי אפשר להתלבש גם צנוע וגם ממש עם סטייל. (זה לא היה ככה כשאני הייתי בגילך????) ככה תרגישי גם יפה וגם מסוגננת ותוכלי להסתכל במראה ולאהוב את הלוק שלך. זה חשוב מאוד ומחזק את הביטחון.

2. את יכולה לשתף את החברות בתהליך שאת עוברת. וגם בחששות. כך גם הן יהיו מוכנות לקראת השינוי ויוכלו להגיב בצורה מדודה ושקולה.

3. תפעלי ממקום של ענווה. ממקום פשוט ולא מתריס. אני חושבת שזה יכול דווקא לעורר הערכה. את זוכה לפתח עמוד שדרה. אופי של מישהי שמוכנה לעמוד מול לחץ חברתי ולא להיסחף.

בהצלחה נשמה

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*