לחיות חיים של שמחה וחיות

31/08/2022

1

שתפי:

אהבה עצמית / בריאות נפשית / התמכרות למסך / התפתחות אישית / עבודת ה'

הי אני בזמן האחרון קצת מרגישה כבויה יש לכם טיפים איך להגיש שמחה וחיות?

תשובה

שלום לך נסיכה יקרה!

השאלה שאת שואלת ,בעיניי זו שאלה שמעסיקה הרבה מאד אנשים בעולם שלנו במיוחד בתקופה זו, שבה אנו ניזונים הרבה ממה שקורה בחוץ, מחדשות, שקופצות לנו בכל אתר ומדיה אפשריים, מצפייה בתכנים של בנות אחרות, שאולי גורמים לנו לעיתים להשוות, ומתוך כך לחוש תחושת ריקנות, וכמובן זמן המסך , שמותיר אותנו בהרבה מהזמן- לבד, בלי ליצור אינטראקציה וקשר אמיתי , חי, וממלא.כל אחד והסיבות שמובילות אותו לתחושות הללו.

מציעה לך קודם כל לבחון עם עצמך, את המינונים והזמנים בהם את מרגישה את התחושה שהזכרת.

יכול להיות שתשימי לב שאת אומרת על עצמך משפט, או משהו שבפנים מכווץ לך את הלב, וגורם לך לתחושה לר נעימה. או קשר עם אדם אחר שמעורר בך תחושות פחות נעימות. זה אני משאירה לך לבחון בעצמך.

מתוך ההתבוננות הפנימית מציעה לך מס' משפטים שאולי יוכלו לעזור לך, אם תשנני בתוכך, ותאמיני כמובן.

א. רק את אחראית על הטוב והשמחה של עצמך. תשאלי את עצמך מה את אוהבת לעשות, מה את רוצה, ותעשי לעצמך טוב!  תמלאי את עצמך בטוב שלך.

ב. זכרי- כל מה שאת רואה בחוץ, אם זה בהודעות, בסרטונים, בתמונות שחברות ואנשים קרובים לך שולחים, לא שייכים אליך בשום צורה. שמרי על הגבולות של עצמך ושל מה שאת ממלאת בתוכך ותבדקי שזה רק דברים טובים וממלאים.

ג. הקשיבי פנימה לקולות הפחות נעימים, הם באים לספר לך משהו על עצמך שרוצה לגדול, לצמוח, ברור שהאידיאל שלנו, והרצון שלנו לגדול מתוך שמחה וחוויות טובות, אבל העבודה הקשה היא להבין שגם בתוך התחושות הפחות טובות, קיים רצון פנימי לגדול, ולראות טוב. ולכן, אל תבהלי אם את מרגישה את עצמך פחות חיונית. זה הזמן לבחון פנימה לאן את רוצה לשאוף ולעלות עוד קומה באישיות ובפנימיות שבך- בשביל להיות בשמחה.

ד. והדבר האחרון שאולי מאגד את הכל-  הכל פה מדוייק. יש פה מישהו שמנהל את העניינים, הקב"ה מכוון ומלווה אותך כל הזמן, את אף פעם לא לבד .

בעז"ה שתמצאי את השמחה והחיות בכל מצב, וגם ברגעים שפחות,שתרגישי תמיד עטופה!!

ה' יברך אותך

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*