למה גברים חזקים מנשים?

11/07/2023

1

שתפי:

מוגנות מינית / פגיעות מיניות

היי, יש משהו שממש מציק לי לפעמים, למה גבר יותר חזק מאישה פיזית? למה תמיד אישה יותר פגיעה? אני יודעת שאין מה לעשות וככה זה אבל תכלס יותר אונסים נשים מאשר גברים אז למה נשים לא חזקות יותר כדי ☹שזה יהיה מאוזן?

תשובה

היי יקרה, אני רוצה לענות לך על השאלה, אבל מרגישה שלפני זה אני רוצה לתת לך חיבוק דרך המילים שלי. כי בעולם הטוב שלנו, בו יש הרבה גברים טובים, יש גם התנהגויות כוחניות ופוגעות. וצריך לבדוק מי בסביבה שלנו יכול לעזור להפסיק את ההתנהגות הפוגעת. ולשאלה שלך- יש דברים שככה הם, עובדה. כמו למשל הבדלים בכח פיזי של גברים ונשים. ויש דברים שלא אמורים להיות נורמליים- כמו זה שגברים מסוימים פוגעים בנשים. וצריך לדעתי ללכת בשני כיוונים- א. לטפל במי שפוגע. לדווח ולראות איך אפשר להפסיק את הפגיעה וללמד אותו איך לא לפגוע יותר ולמה בכלל הוא פוגע (יש אנשי מקצוע מעולים לזה). ב. ללמד את עצמנו איך להיות יותר חזקות. ואני לא מתכוונת רק בכח הפיזי, למרות שגם זה תמיד נחמד (כמו חוג של הגנה עצמית ודברים כאלו) אלא ללמד את עצמנו את הכח לעצור פגיעה, לבקש עזרה, ולחשוב מאוד לעומק מה אני רוצה לחזק בתוכי. חשוב לי שלא יובן בשום צורה שהיא מהתשובה הזאת שבגלל שמישהי חלשה היא נפגעת. שמישהי אשמה בפגיעה כי היא לא מספיק חזקה. זה פשוט לא נכון. ולסיום- כח הוא לא רק כח פיזי. כח מתחיל מבפנים. אני שולחת לך דרך המילים חיבוק גדול שנותן כח פנימי ואת התחושה שאף אחת לא לבד לעולם. לנערות ונשים שהן יחד יש כח עצום.
לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*