מה עושים עם התמונות שנכנסו לי לראש?

15/07/2023

1

שתפי:

אהבה עצמית / התמכרות למסך / זוגיות ואהבה / עבודת ה' / פורנוגרפיה / קשר בריא / תשובה ותיקון

הי, אשמח להבין מה ההבדל תכלס בין פורנו לסתם סדרות שיש בהם גם סיטואציות מיניות, עירום וכו.. ראיתי הרבה דברים כאלה לצערי. האם זה נקרא פורנו? מה אפשר לעשות כדי לשכוח את כל הדברים המגעילים שראיתי ולא לחשוב עליהם כל הזמן? תודה!

תשובה

איזה שם יפה בחרת. ואת אכן אור גדול מאוד בעולם ואל תתני לשום דבר להשכיח את זה ממך. ואם כבר התחלנו בדימוי היפה הזה, אז אפשר לומר שסצינות מיניות שצופים בהן, הן כמו עננים שמסתירים לנו את האור של עצמנו. סצינה מינית (בכל פלטפורמה.. סרט רגיל, קליפ, סרט ארוטי או מה שמוגדר פורנו) מחלחלת אל התודעה שלנו ומשפיעה עלינו. התמונות, הקולות, האוירה.. אנחנו סופגים את זה פנימה. וזה משפיע על התפיסה שלנו לגבי מהם יחסים פיזיים בין גבר לאשה, יחסי הכוחות, הדינמיקה.. בסרט פורנוגרפי, עיקר ה"עלילה" היא הסצינות המיניות.. אבל ביננו, זה לא כל כך משנה. ברגע שיש סצינה מינית אפילו קצרה בסרט "רגיל" או בקליפ, היא יכולה להיחרט לנו ולהשאיר רושם. אז מה עושים עם זה? שאלה גדולה וחשובה. חשוב להבין שאי אפשר להילחם בזכרונות ובמחשבות. לא יעזור לכעוס על עצמנו ולנסות בכח למחוק תמונות שצפות. מה שכן, התודעה שלנו יכולה להשתנות כל הזמן. אנחנו יכולים לאפשר לה להשתנות. לאפשר לתמונות ולמראות לדהות. כמו תמונה שיושבת בשמש ופשוט מתחילה להיטשטש. לאבד צבע. להתקלף. ובסוף גם להימחק ממש. לפעמים יסורי המצפון הם אלה שמחזיקים את התמונות נוכחות בראש. אז מה עושים? סורי מרע אהובה – גם בסרטים רגילים, מפסיקים סצינה מינית באמצע הצפיה. עצם פעולת העצירה מעצימה בך את כוחות הבחירה. את תגלי שאת מסוגלת וזה מדהים. עשי טוב – חזקי חברה, תעזרי לאחותך, תתנדבי, תני צדקה, תתפללי על עם ישראל, כל דבר כזה מחזק בך את קול הנשמה ונותן לך כוחות של טוב. והכי חשוב – תחשבי על האיש שלך. זה שעדיין לא פגשת אבל את חולמת על הרגע בו הוא יכסה את פניך ותצעדי איתו לחופה. את בטח מתפללת עליו שיתגבר, שלא יצפה בתכנים מיניים. שישמור על העיניים ועל הלב שלו לכבודך. תחשבי על זה שכל פעם שאת מתגברת, את עושה את זה לכבודכם. את בונה את הכלי כדי שכשתיפגשו, תוכלו לבנות יחד, בית של אהבה וקדושה. אז.. אור גדול שכמותך, מבט קדימה. עין טובה על עצמך והדברים ידהו מאליהם. בהצלחה יקרה.
לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*