מחשבות על יחסי אישות

15/11/2022

0

שתפי:

התפתחות אישית

שלום! אני כל הזמן עסוקה בחשיבה על יחסי אישות, זה מסקרן אותי ממש, בכללי כל המגע בן בעל ואישה אבל כמובן בקטע הטהור והנקי והעמוק והמדהים שבזה ואני כל הזמן חושבת על זה וכבר חולם להתחתן בעז"ה ולהיות בסיטואציה.. מה עושים בשביל להפסיק לחשוב על זה כל הזמן?

תשובה

שמש הטוב יקרה

כמה טוב  ששואלת

עצם זה שאת מדברת את המחשבות ומוציאה אותן מהראש אל המקלדת, זה כבר מקל על העומס שבראש.

כאשר עולות לנו מחשבות שאינן מיטיבות איתנו (בהקשר שאת מעלה אלו הן מחשבות טובות, רק שהן לא בזמנן) אנחנו לא נאבקים עם המחשבות הללו. מאבק עם מחשבות רק מעלה אבק  ולא מועיל אלא מגביר אותן. כמו התרגיל הידוע שביקשו מאנשים לא לחשוב על פיל ורוד והם לא הפסיקו לחשוב עליו. לכן הדרך הטובה היא לקבל את זה שישנן מחשבות כאלו, להבין שהן מבטאות רצונות ומאוויים פנימיים שבע"ה יתממשו בזמן הנכון להם.

אני מציעה לך להסכים בליבך שיש לך כאלו מחשבות, להבין אותך. נערים ונערות בגילך חושבים על זה. זה מסקרן ומעורר, וכדאי לך להניח את המחשבה בלי לריב איתה. את יכולה לדמיין ממש שיש לך מגירה יפה, ששייכת רק לך, ואת מניחה בה מחשבות שאינך רוצה בהם כרגע.

כשתעשי זאת, תוכלי לשאול את עצמך – חוץ מהמחשבות הללו, איזה מחשבות נוספות קימות אצלי? על מה עוד אני חושבת? סביר להניח שתגלי, שיש לך עולם תוכן פנימי עשיר של מחשבות שונות ומגוונות.

ואז תביני דבר חשוב- את זה לא רק המחשבות האלו, על יחסי אישות, את זה הרבה יותר גדול, עשיר ומגוון. ואם תאפשרי לעצמך, תוכלי להיפגש עם מחשבות נוספות ומרתקות שנמצאות בתוכך ומבקשות ממך לגלותן.

המחשבות הללו, שמפריעות לך ימתינו בנחת במגירה לזמן ולאדם המיוחדים ואת תוכלי להרגיש שאת יותר בשליטה על מחשבותיך.

את התהליך הזה את עושה, בחום לב וברכות עם עצמך, מתוך הבנה והסכמה לקיומן של  כל המחשבות על כל גווניהן, פשוט עם חיוך

בהצלחה רבה יקרה

אשמח לשמוע ממך איך והאם עובד לך

ברכה וטוב 

שלך בכל לב

אפרת

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*