מיניות ומוגנות

02/03/2022

0

שתפי:

התבגרות מינית

טוב איך מתחילים?? אז דבר ראשון אתם מדהימים עם האתר הזה!!,מרגישה שמקשיבים לי סוף סוף ואני לא לבד!תודה רבה לכם!! אז ככה אני בכיתה ט',ואני בתקופה קשה מאוד… בזמן האחרון פתאום עלות לי מחשבות על גוף… אני חושבת על זה שיש לחברות שלי אברים מיניים אני מפחדת שאולי אני רוצה איטמיות עם בנות,כל המחשבות שלי גורמות לי להרגיש שונה…וזה לא כיף בכלל המחשבות הגיעו לרמה שאני רואה אנשים(בנים ובנות) ברחוב, במחשב, ובאולפנא וישר סוג של מדמיינת את האברים המיינים שלהם…,אני מפחדת  שיותר מעניין אותי הבנות מאשר הבנים…ובכלל אני מרגישה שפעם הייתי יותר מתפדחת מבנים מאשר עכשיו, אבל אין לי באמת דרך להבין כי אין לי שום גישה עם בנים בכלל… חשוב לי לציין שעברתי הטרדה מינית בכיתה ד' או ה' (ואולי בגלל ההטרדה אני נרתעת מלחשוב על אברים של בנים,זה ההסבר שנתתי לעצמי…) ובגלל ההטרדה מבחינתי לחשוב מחשבות על גוף זה שיא הרוע!!!לא רוצה לחשוב את המחשבות האלה!!גם מבחנתי מי שחושב מחשבה כזאת מטריד בסוף, קשה לי ממש לכתוב את המשפט הזה, מפחדת שתקראו אותו אבל אני חייבת לשתף…ואין לי כוח יותר להילחם עם המחשבות האלה! וזה הופך את הכול למסובך פייייי אלף שאני מפחדת שאני יותר נמשכת לבנות או רוצה איתם אינטמיות!! אני לא רוצה להיות לא נורמלית! יש כמה נושאים בוערים אבל זה בעיקר!הפחדים האלה מהעתיד ומההווה מעציבים אותי מאוד ומכניסים אותי לדיכאונות קטנים, ואני אחרת!!!אני הבנאדם הכי שמח בעולם!!תעזרו לי… תודה רבהרבה,אני נורמלית?מה קרה לי?

תשובה

שלומית בונה סוכה אהובה ויקרה מאוד.

כמה מרגש שהאתר שלנו הוא לעזר עבורך. תרגישי חופשי לשאול כל שאלה. אנחנו כאן בשבילך.

נשמע שאת עוברת תקופה לא קלה, שהרגשות והגוף מציפים אותך, דבר כל כך נורמלי, טבעי ומבלבל בגיל ההתבגרות.

הרגשות שקשורות לגוף שמציפות אותך מאוד טבעיות לגיל שלך, כולנו הרבה פעמים עסוקים במיניות, עסוקים במה קורה לאחרים בגוף. זה דבר נורמלי לגמרי.

עם זאת אני קצת עסוקה בהטרדה שעברת, שיתפת אותה עם אדם מבוגר קרוב? עשית לה עיבוד רגשי? אם לא, זה דבר מאוד מאוד חשוב לעשות כמה שיותר מהר. לדבר עם אחד ההורים, דודה, מורה, אדם קרוב שאת יכולה לשתף אותו בסיפור שלך. כדי שמורכבות זו לא תמשיך ללות אותך לעוד שנים.

לגבי המשיכה והעסוק בגוף של בנות, הרבה מאיתנו מרגישות ריגוש כשאנו רואות גוף אחר (של גבר או של אישה), זה דבר נורמלי לחלוטין. השאלה איך אנחנו מגיבות לעצמנו, האם אנחנו כועסות על העיינים שלנו? מבואסות מהמחשבות שלנו? נסי לקבל את עצמך קצת יותר.

ואם את מוכנה,עוד משימה קטנה, קחי לך מחברת ותכתבי כל יום, תכונה אחת שאת אוהבת בעצמך ומשהו קטן שאת אוהבת בגוף שלך.

בהצלחה גדולה יקרה.

מאמינה בך.

פה בשבילך.

קרן הבר

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*