מיניות זה כיף?!

03/04/2023

0

שתפי:

התבגרות מינית / התפתחות אישית / זוגיות ואהבה / מוגנות מינית

היי עליתי עכשיו לאוטובוס ומישהו ממש ממש הסתכל לי על החזה אני לא יכולה לתאר את התחושה שהרגשתי מרוב שהיא הייתה נוראית. התכווצתי כולי, רציתי להקיא את החיים זה היה פשוט אחד המגעילים. הרגשתי גם את תחושה הזאת פעם כהתעוררתי מחלום על איזה מישהו שמחזר אחרי.. השאלה שלי היא האם כשאני יהיה עם בעלי בכל מיני סיטואציות מיניות כאלה אני ירגיש גם ככה? כי באמת זה פשוט אחד המגעילים תודה רבה????

תשובה

היי לך

קודם כל, צר לי על החוויה הקשה שעברת באוטובוס. מה שאותו אדם עשה זו הטרדה מינית וזה ממש לא תקין ולא בסדר. הגיוני שתרגישי תחושה של גועל, כשמישהו נכנס לך למרחב האישי- ומסתכל על הגוף שלך ללא רשותך.

שאלת שאלה חשובה מאד: עד עכשיו, כשנער או גבר הביט בך ללא רשותך, או רצה קשר רומנטי איתך כשאת לא רצית- זה עורר בך תחושה קשה של גועל. אז למה שעם בעלך זה יהיה שונה?!

ועל כך חשוב לי לומר לך: מיניות (כלומר- התעסקות בגוף שלנו בהקשר של האיברים הנשיים שלנו וכל מה שסובב סביב זה)- זה תחום כל כך רחב.

בתחילת גיל ההתבגרות אנחנו בכלל מתחילות לשים לב שהגוף שלנו שונה מזה של הבנים והופך לגוף של אישה. וזה מעורר בנו תחושות שונות.

בתוך הנושא הזה נמצא את היחס שלי אל הגוף המתפתח שלי, וגם תחילת קשר והתעניינות בבני המין השני. שאלה תחומים נורמליים לגיל, ועם ההתבגרות- מאפשרים לנו ליצור יחסים בריאים עם בני המין השני, עד שאנחנו מוצאים את בן הזוג עימו נרצה להקים משפחה.

לצערנו, מלבד העיסוק במיניות בריאה, קיים תחום של מיניות מקולקלת- כשהיא מתקיימת ללא גבולות או כוללת פגיעה באחד הצדדים. מה שאת חווית זו חוויה של מיניות מסויימת שנעשתה ללא רצונך והסכמתך, ולכן הרגשת כל כך רע אחר כך. בצדק!

אך בעזרת ה׳, כשתתבגרי, ותמצאי לך בן זוג שתאהבי ותרצי לחיות איתו- שם המיניות מתקיימת מתוך רצון הדדי ומתוך חיבור אמיתי. זאת מיניות של קדושה, ובמצב כזה- כשזה יהיה חלק מהרצון שלך- זה יהיה שונה לגמרי. זו יכולה להיות חוויה נעימה וטובה מאד שמביאה לחיבור עמוק ומשמעותי בין בני הזוג.

אני בטוחה שבשלב הנוכחי זה נשמע לך מביך ואולי עדיין גם מגעיל, אך אני יכולה להבטיח לך שבעתיד תרגישי אחרת.

בדיוק בגלל זה אנחנו לא מתחתנים בגיל 15 ???? זה עדיין לא שלב שאנחנו בשלים לכך.

מאחלת לך שתמיד תרגישי בנוח על גופך והמשך התבגרות מוצלחת

חג שמח

יפעת

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*