מיניות לאחר נישואים

30/05/2022

1

שתפי:

זוגיות ואהבה / מיניות והלכה / קשר בריא

ברוך ה עוד כמה חודשים אני מתחתנת ואת האמת, כל הנושא של המיניות מאוד מפחיד אותי. קשה לי לדבר על זה עם הבן זוג שלי (אנחנו דתיים והנושא מאוד מביך..) הייתי רוצה לדעת מתי פחות או יותר הזמן הלגיטימי לקיים יחסים בפעם הראשונה אחרי החתונה? ואם אני לומדת איך לעשות את זה רק מהמדריכת כלות או שלומדים עם הזמן? תודה מראש❤ וחייבת לומר שהאתר מדהים ונותן כל כך מקום להתבטא!

תשובה

מזל טוב, יקרה????!

את לא לבד, הרבה נערות מרגישות כך ערב חתונתן , כי הנושא זר להם ולא ידוע והן גם לא מכירות את הצד הפיזיולוגי של הגבר.

אני בהדרכה של הכלות מכניסה ישר ב2 המפגשים הראשונים של ההדרכה את העניין הפיזיולוגי של האישה והגבר, כדי שהכלה תוכל לעבור תהליך של הפנמה והתרגלות ותגיע למצב שתוכל לדבר על הנושא עם ארוסה לפני החתונה( גם הסקפטיות והדוסיות שבהן משוחחות עם הארוס שלהן).

לגבי הזמן הלגיטמי לקיים יחסי אישות כבר כתבו : הרב אבינר, הרב קנוהל ז"ל ועוד שאין חובה לקיים יחסי אישות בלילה הראשון כדי להוריד את הלחץ ומפאת העייפות וכן שיהיה להם זמן להתרגל למגע פשוט ביניהם של חיבוק ונישוק .לגבי ההמשך כדאי להתייעץ עם מדריך החתנים/ מדריכת הכלות . הכלל שעומד בפניהם הוא שקיום יחסי האישות יעשה בנחת ושמחה תוך כדי שמירה על ההלכה.

לגבי ההדרכה הספציפית מדריכת הכלות אמורה לתת לך אותה בצורה מפורטת, אך מכיוון שזה כמו ללמוד נהיגה מחוץ לרכב, חשוב מאוד לחפש מדריכה כזו שאת מצליחה לפתח איתה קשר כזה שיתן לך מענה לשאלות בנושא גם לאחר החתונה. אני מלווה את הכלות לפחות שנה לאחר החתונה לפי בקשתן ומרגישה זכות להיות כתובת לבניית בתים שמחים וקדושים. כמו כן ברור שהלמידה היא גם אישית ומתקדמת עם הזמן.

לפי השאלה שלך חשוב מאוד שתחפשי מדריכת כלות עם המלצות מחברות שכבר התחתנו ושאלי אותן כמה ההדרכה שלהן הייתה מפורטת בנושא המיניות, כי לא כל מדריכה היום נותנת את ההדרכה המספקת בנושא. ( מדברים על כך רק במפגש האחרון או שמדברים רק על האישה וכו'),

אם אין לך מענה לגבי מדריכה טובה אשמח לעזור לך ב: 0774667009.

בהצלחה גדולה בבניין עדי עד שלכם

המון מזל טוב!!!

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*