סדרות וסרטים

18/08/2022

0

שתפי:

התפתחות אישית / זוגיות ואהבה / כל מה שטוב ברשת / שימוש נכון במדיה

היי התחלתי לראות סרטים וסדרות כבר לפני כמה שנים ובהתחלה הייתי רואה סדרות פחות טובות ופחות נקיות אבל לאחרונה התחלתי לראות סדרות קוראניות ואני ממש מתלבטת אם הם נקיות או לא כי אין שם דברים לא צנועים בכלל יש אולי נשיקות בגג וגם זה אולי פעם או פעמיים בכל הסדרה ואת זה אני מסתירה או מעבירה הבעיה היא שנגיד התוכן עצמו הוא די רדוד והוא די מדבר על אהבה וזה ואני ממש מתלבטת אם זה בסדר או לא כי אני באמת לא רוצה להפסיק לראות כי זה באמת כזה נחמד ומשחרר לראות לפעמים סרט ואני לא ממש אוהבת סוגים אחרים של סדרות השאלה אם זה בסדר לראות סדרות כאלה כי אני מפחדת שזה אולי ישפיע עליי לרעה בהמשך או שזה לא יהיה לי טוב תודה

תשובה

שלום יקרה. קודם כל חשוב וטוב שהשאלה מעסיקה אותך. זה אומר שאת מודעת לכך שהתוכן שאנו רואים נכנס לתוכנו באיזשהוא אופן. אני באופן אישי לא מכירה את הסדרות הקוראניות אך לפי מה שכתבת זה פוגש אותך בשני מקומות: אחד- שחרור ורוגע. שתיים- את מרגישה שם מידה של רדידות בתוכן הדברים.

נתחיל מעצם האתגר- צפיה בכלל ובסדרות בפרט הוא אתגר שעומד בפנינו בכל גיל. הצפיה עצמה היא כמו פתיחה של הלב שלנו והזמנה לכניסה. זה לא לראות וזהו. סרט הולך איתנו קצת בלב. סידרה בדכ משמעותה כמו מפגש מתמשך. יותר משפיעה ויותר לעומק. זה בהחלט כיף לשבת לראות סדרה מידי פעם ולהשתחרר מרצף המחשבות והמשימות של החיים. ויחד עם זה- חשוב להבין כמו שכתבת בשאלה- שזה בהחלט משפיע. מעבר לכך- יש בידינו את היכולת לבחור מול איזה סדרה נשתחרר. בידיעה שגם הסדרות ה"טובות"שבהן משאירות רשמים. אך את זה לא נפתח כאן. לכל תוכן שאנו רואים יש השפעה על הנפש שלנו, על המחשבה שלנו. שוב- בוודאי כאשר מדובר בסדרה שבה יש רצף של תכנים המביאים את אותם מסרים בדכ.ומציירים רצף ורצון להמשיך.  לא תמיד נרגיש ישר את ההשפעות ולא תמיד נקשר אותן. אך הן קיימות. נשמע לי שאת נערה נבונה. נסי לבדוק אם התכנים וההתייחסויות שבתוך הסדרה הם דברים שתואמים את סגנון החיים שהיית רוצה לסגל לעצמך. היחס לאהבה, לנשים,  נאמנות, יחסים בין גברים לנשים ( גם הנשואים שבהם..) ואלו הדברים שהם יותר קלים לזיהוי. ישנם דברים שהם יותר "תת קרקעיים" מבחינת מסרים. בכל סדרה היוצרים מכניסים השקפת עולם שלהם וזו זכותם. וכך גם זכותנו לבחור במה לצפות. זה תפקידנו כצרכני תוכן.

בהצלחה בבחירות. זיהית נכון שזה משפיע על החיים שלך. על תפיסות של אהבה של זוגיות ועוד.. על אף האתגר מברכת אותך שתצליחי להתאים בין הרצונות של הטווח הארוך יותר לרצונות של הטווח הקצר יותר.

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*