סול יקרה

22/02/2023

0

שתפי:

אני צריכה עזרה… אני חרדתית אני יודעת ואני צריכה פסיכולוג גם בלי קשר כל היום אני חושבת על עצמי דברים לא טובים אבל אני לא אומרת את זה לאף אחד (בקטע של דימוי גוף) אני עוזרת לכולן עם הדימוי גוף שלהן ומקשיבה לכולן אבל אף אחת לא מקשיבה לי אני באמת לא חושבת שזה מתוך רוע אני פשוט לא נותנת לאף אחת לראות מה אני מרגישה אני לא סומכת על אנשים בכלל… אני צריכה שיעזרו לי מישהי מבחוץ שלא ממש קשורה לחיים שלי לא כמו היועצת ששה לי לידה או המכנחת אבל אין מי סליחה שאני חופרת אני פשוט צריכה עזרה ואמא לא מוצאת עם מי אני יכולה לדבר גם נראה לי שהיא לא מבינה עד כמה קשה לי (אני לא אומרת לה) אשמח שתענו ואולי גם תכתבו המלצות לפסיכולוגיות וטיפולים אני בכיתה ז' גרה בצפון סליחה על החפירה פשוט קשה לי

תשובה

סול יקרה, תודה שכתבת.. כמה עוזר לשחרר את הרגשות האלה ממעמקי הלב ולהוציא אותם שמישהו ישמע, אפילו באופן אנונימי..

שמעתי מהמילים שלך כמה נקודות שהדליקו לי בראש תמרורי בקשת עזרה..

 

1. 'אני לא סומכת על אנשים בכלל' –

אמירה שבטח עומדת מאחוריה איזושהי חוויה או חוויות שצברת של אכזבה ופגיעה באמון. קשה לשקם אמון בבני אדם אחרי שנשבר האמון, אבל… אפשרי! בעזרת טיפול משמעותי ניתן לשקם את תפיסת האמון בבני אדם

 

2. 'אני לא אומרת את זה לאף אחד' –

חווית סוד, ובדידות כתוצאה מהסוד. כשיש סוד כל הגוף כואב. והכאב הופך גדול הרבה יותר מאשר כשחולקים אותו

3. את מבקשת עזרה וזה הדבר הכי חשוב וטוב. את כבר אחרי הזיהוי של הקושי, אחרי ההבנה שמישהו חיצוני בלבד יוכל לעזור, ולא אמא או היועצת או חברות. מולן את לא נפתחת מהלב.

 

אז ככה..

דבר ראשון, כל הכבוד לך על הרצון לקבל עזרה. סימן שאת רוצה לחיות באיכות חיים ומאמינה שמגיע לך

דבר שני, טיפול זה דבר כל כך מבורך. אני נפגשת כמטפלת עם ילדים, עם נוער, עם מבוגרים. כולם נושמים לרווחה כשהם מגיעים ומשתפים. זה באמת מרחב שמאפשר שיתוף, טיפול והטבה.

דבר שלישי, אשמח מאוד לתת לך המלצות לאנשי / נשות טיפול שכדאי לפנות אליהן. אם תרצי, תוכלי לכתוב בתגובה איזור מגורים קצת יותר ספציפי בצפון, כי הצפון זה איזור גדול מדי כדי שאדע לאיפה להמליץ לך ללכת.

 

ולסיום, מחזקת אותך שתצליחי למצוא כוחות לגשת לקבל טיפול וליווי. כרגע הדימוי הנפשי שלך מספיק טוב מעצם האמונה והרצון שטיפול יביא להטבה, ולאט לאט גם דימוי הגוף ישתפר, ותהיה הרמוניה טובה בין השניים.

 

שולחת לך כח וחיבוק,

יעל בוק, עו"ס

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*