על ההבדל בין תוכן פורנוגרפי לסצינות לא צנועות בסרט

14/03/2022

0

שתפי:

פורנוגרפיה

מה זה בעצם תוכן פורנוגרפי? ומה ההבדל בינו לבין "סתם" חוסר צניעות? (בעיקר בסדרות וכאלה…)

תשובה

תובל יקרה.

שאלה חשובה מאוד שאלת.

בואי ננסה לדייק את הדברים. ראשית אביא את ההגדרה של ויקיפדיה: "פּוֹרנוגרפיה או בקיצור פּוֹרנו, היא תחום שעיקרו הוא הצגה של גוף האדם או ההתנהגות המינית".

יש תכנים שעיקר העניין שלהם הוא הצגת הגוף והמיניות. אלה תכנים פורנוגרפיים. לעומתם יש מקומות בהם התכנים המיניים הם שוליים. וגם, העיסוק בגוף ובמיניות מוסתרת \ מכוסה, לפחות חלקית.

חשוב לציין שתעשיית הפורנו היא תעשיה שמגלגלת המון כסף.. ואביא עוד מויקיפדיה: "ההתנגדות לפורנוגרפיה כיום באה גם מכיוונן של חלק מהכותבות הפמיניסטיות. לטענתן, הפורנוגרפיה גורמת לאובייקטיביזציה (החפצה) של האדם (הורדתו לרמה של חפץ). ההתמקדות הפורנוגרפית אינה במכלול התכונות האנושיות, כי אם בפעילות מינית חלק מזרמי הפמיניזם טוענים אף שהפורנוגרפיה משפילה את הנשים המשתתפות בה, מציגה נשים ככלי לשימוש מיני בלבד וכזמינות בכל עת לשימוש מיני.
הפורנוגרפיה, כך נטען על ידי הפמיניסטיות, מעודדת השפלת נשים באשר הן נשים, דיכויין בחברה, ואפילו אונס. עוד נטען כי בתעשיית הפורנוגרפיה קיימים באופן מובנה תנאים של כפייה, ניצול ואלימות שקורבנותיהם העיקריים הן נשים."

אבל, האמת היא שהיום בהרבה סרטים וסדרות "רגילים", יש תכנים שאפשר להגדירם כפורנוגרפים..

לצערנו התכנים הפורנוגרפיים בכל מקום!
יש סצינות מיניות בסרטים "רגילים" שמטביעים חותם רציני על הנפש ורושם עוצמתי מאוד. ולכן, כדאי מאוד להיות עירניים גם כשרואים תכנים רגילים.
אם מתחילה סצינה מינית אני ממליצה לדלג על הקטע ואפילו לכבות את הסרט. הבחירה הזו, לכבות את מה שלא מתאים לי לראות, בונה בך תעצומות בנפש ומגדילה את האישיות שלך. אם לא הצלחת לכבות, קחי את יסורי המצפון או הרגשות הלא טובים ומתוכם תיבני את הכח הפנימי לפעם הבאה.

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*