צורך בקשר

18/08/2022

0

שתפי:

אהבה עצמית / התבגרות מינית / התפתחות אישית / זוגיות ואהבה / חברות / קשר בריא

הי האתר הזה מהמם, ב"ה יש לי אחיות נשואות ואני כל הזמן מקנא בהם אני רואה כמה אהבה יש בניהם לבין הבעלים שלהם ואיך הם פשוט מאוהבים, ואני כל כך מחכה לרגע שגם אני אזכה להיות עם בעלי בעזה ה' ביחד…. ביגלל שאני כל כך מחכה לו עד שהגיל המתאים יגיע אני מרגישה שפשוט חסר לי אהבה ואני מחפשת אותה בחברות או במורות אני מחפשת קשר חזק עם מישהי כדי שזה יתן לי מענה קטן למה שקשה לי…. וזה עוד לא הכל הרצון החזק הזה גורם לי לפחד שחס ושלום יקח לי זמן למצוא את האחד והיחיד שלי וזה ממש ממש קשה לי כי הרצון שלי מאוד חזק אשמח לתשובה מה לעשות? ואשמח לתשובה אם זה נורמאלי לאהוב כל כך את בעלי כשבעצם אני עדיין לא יודעת מי הוא… אגב אני בת 15

תשובה

שלום לך מסווגת יקרה, תודה לך, אכן האתר הזה מדהים! ומרשימה מאד היכולת שלך לכתוב בפתיחות וכנות אמיתית.

התיאור שתארת והשאלה שלך מהממת, אנסה לענות בשני מישורים.

1. קשר, כל קשר, נובע מצורך טבעי ובסיסי של כל אדם להרגיש שייך, להיות נאהב וגם לרצות להעניק ולתת לאחר.

כך בקשר בין הורים לילדים, בין חברות וכך גם בקשר בין בני זוג..

נסי לבדוק אם עצמך, האם את מוצאת בחברות, במורות את המענה של קשר שאת מחפשת?

כי נוסף על הצורך הזה, את נמצאת בגיל שעניין  החשק המיני מאד חזק בו, ולעיתים בגיל הזה אנו חשים בצורך פנימי פיזיולוגי של משיכה או רצון שזה ימומש  כלפי מישהו אחר. והחיפוש שאת מדברת עליו , באמת לעיתים מופנה כלפי חברות, כשאין קשר עם בן המין השני.  גם פה, בדקי עם עצמך האם זהו המענה שאולי את מחפשת בתוכך?

המודעות שלך לעניין מאד חשובה, כי אם את מרגישה שאת מחפשת את הקשר החזק הזה כדי לפצות, או לתת מענה לצורך הפנימי הזה, נראה שאת מאד מודעת לעצמך וזה מקסים!! וכמו שאת מציינת   כיוון שזהו גיל צעיר ליצירת קשר זוגי, קשר בין גבר לאישה, ובכל זאת, את עוברת עם עצמך תהליך התבגרות מקסים! שבעז"ה יכין אותך לבניית קשר זוגי משמעותי בעתיד, לכל זמן יש את הדיוק שלו, את ההבשלה הפנימית, גם הגופנית , גם האישיותית , ובנקודת זמן הזו, את בלמידה את עצמך, ואת גופך  את הקשרים שהיית רוצה לבנות, ומדהים שיש לך משפחה מקסימה שדרכם את יכולה ללמוד, איך לבנות את הקשרים שלך בעתיד. מעניין מאיפה עולה בך חשש לקשר עתידי, מנקודת מבטי, אין קשר בין הרצון והצורך לקשרים בהווה לבין מה שיקרה בעתיד- א. כי אין לנו שליטה במה שיקרה בעתיד אלא אך ורק בהווה.

ב. את מתארת רצונות וצרכים מאד נורמליים ובריאים לגילך, התמקדי בהווה, ובטוב שאת בונה בעצמך עכשיו.. יש מי שאחראי לעתיד…

בעז"ה שתראי ברכה, בגדילה ובצמיחה שבך! בזכות הפתיחות והכנות שלך קודם כל כלפי עצמך.

בהצלחה!

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*