צפיה בתכנים מיניים

28/06/2022

0

שתפי:

שימוש נכון במדיה

שלום. נכנסתי לאתר שלכן בעקבות המלצה ורציתי לומר לכן שאתן עושות עבודת קודש ונותנות מענה שלא היה לפניכן להמון גדול של בנות. אז דבר ראשון תודה ענקית. שנים שאני לבד בכמה נושאים שקשורים למיניות ולא באמת מעיזה להתייעץ על כך בגלוי כי זה מביך, לא צנוע, מוציא אותי לא טוב…. שתי נושאים שיושבים עלי בעיקר: 1. מיניות בסרטים: אני בת 20 ובערך מגיל 14 אני נאבקת כדי להימנע מסרטים, סדרות, ובכלל מתכנים פחות טובים. ולמרות שפעמים רבות אני מצליחה למשך תקופה או בכללי לא רואה הרבה. אני מרגישה שאני פשוט מכורה ומילא זה היה מכורה לניתוק ולשקט שזה נותן לי אבל אני פשוט מכורה לתכנים המיניים שבזה, לריגוש , לסקרנות וזה כל פעם מכניס אותי לשפלות נפש כי איך אפשר להיות מישהי שבאמת רוצה קרבת ה' הכי הרבה שרק אפשר ומצד שני להתאוות לדברים כל כך נמוכים?? למה מאבק של שנים לא מגיע כבר לקיצו ונותן לי זמן ומקום למאבקים אחרים גבוהים יותר? אני מרגישה שאני תקועה על אותו מקום ושזה רק מדרדר כי הנפש מתרגלת. אשמח לעצה איך אפשר להפסיק ניסיתי יומן מעקב, הבטחתי לעצמי עשרות פעמים..

תשובה

בע"ה

בת מלך יקרה

תודה על השאלות הנוגעות ללב, על הכנות ועל הצמא לשמוע ולחולל שינוי.

השאלות עצמן מעידות עליך, על מי שאת… על מהן חלומותיך ומהי תקוותך.

זה מאוד משמעותי שתרגישי אותך ואיתך טוב. כולנו מתמודדים עם אתגרים בתחומים האלו ובאחרים. כל התמודדות מגלה לנו את כוחותינו ויותר מזה את רצוננו הפנימי המהותי.

הקשיים אתם אנו מתמודדים בחיינו הם לא אנחנו. הם אינם העיקר והמהות שלנו. העיקר והמהות שלנו שייכים לרצונות שלנו ולטוב המוחלט שבתוכנו. ההתמודדות היא זמנית והמהות היא נצחית. הבנה זו יכולה להיות מקור של כח. זה עושה לנו קצת סדר במחשבות, זה נותן לנו אפשרות לנהל דיאלוג פנימי מכבד, קשוב ומבין עם עצמנו.

ועכשיו לעניין עצמו עליו את שואלת, יקרה.

???? חשיפה לתכנים מיניים היא אכן דבר שאנו רוצים להימנע ממנו בכל מאודנו. כדי לבנות בתוכנו יכולת להתמודד עם האתגר הזה אנסה להסביר לך קצת יותר על הקושי עצמו.

????התכנים המיניים מצויים היום בזמינות גבוהה בכל מקום ברחוב, במכשיר המכונה 'חכם', בפרסומות ועוד ועוד. זאת אומרת שאינך צריכה להתאמץ להגיע אליהם, הם נגישים וזמינים תמיד בכל מקום וזמן.

????דבר נוסף שנובע מהכתוב למעלה זה שאנחנו חיים בעוררות מינית גבוהה, כלומר אנחנו – בין אם רוצים ובין אם לא – מגורים וחשופים מאוד. ולכן נוצרים משיכה וריגוש שמתלווים לעיסוק בתכנים אלו.

אני חושבת ומשתפת אותך במחשבה שלי (ומעניין מה את חושבת על זה…), שיש מקום של סקרנות בריאה וטבעית לדעת, כפי שאני רואה זאת, חלק מעִנין המשיכה הוא טבעי ובריא ועלינו רק לייצר גבול ולשמור את החוויה הזאת לשלב ולאדם המיוחל שאתו יהיה מותר, משמח וקדוש.

חשוב לי להתייחס לביטוי התמכרות שהזכרת. להיות מכור למשהו זו הגדרה מקצועית השייכת לאנשי המקצוע, על פי מה שכתבת איני רואה שאת מכורה!! את נמשכת לתכנים הללו, נהנית הנאה רגעית מהצפייה בהם, ולאור מה שכתבתי את יכולה להבין אותך מאוד.

אז מה יכול לעזור לך לשמור עליך כפי שאת כל כך רוצה…

  •      ???? ראשית לשים תוכנות סינון על המכשירים הזמינים לך
  •      ????שיתוף של אדם הקרוב אליך שיש לך אמון בו ויכול להיות שותף למאמץ המבורך והיקר הזה שלך. למשל, שתוכלי לכתוב לו או לומר לו כשקשה לך, שרק הוא ידע את הסיסמאות בעיקר שלא תהיי שם לבד.
  •       ????למלא את עצמך בתכנים וחוויות אפשריות וטובות, בדברים שיעוררו בך שמחה ורגשות  חיוביים, ביצירה, בנתינה, שיהיה לך מעניין בחיים העכשוויים שלך.
  •      ????לקבל כוח מהמחשבה על הטוב שיהיה, להבין שבכל ויתור קטן שאת מוותרת עליו היום את מקבלת בענק בעזרת ה' עם האיש אתו תבחרי לקשור את חייך בחייו בחיים של קדושה וטהרה, בחיים שלמים ומשמחים כל כך. בניית מבט גדול ורחב על החיים והידיעה שגם אם לא מיד עכשיו יש טוב מובטח כזה יכולים לתת לך כוח.
  • ואולי היקר ביותר זה להתפלל על זה… לבקש מה' הטוב שיעזור, שינחם, שירפא, שימלא ועוד ועוד…

איתך מייחלת להרבה כוח

לשמחת הלב

להבנת החלקיות והיחסיות שבחיים

לכך שתאהבי אותך מאוד

חיבוק יקרה

שלך בכל לב

אפרת

לגבי החלק השני ששאלת עליו שולחת לך מייל שלי אם רוצה לכתוב לי בפרטי אשמח לענות. באתר אין אפשרות לענות מבלי שיתפרסם.

מוזמנת לגמרי…

[email protected]

לתשובה המלאה ↓
0 0 הצבעות
דרגי את הנושא
0 תגובות
תגובה מוטבעת
הצג את כל התגובות

אולי יעניין אותך...

0
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, נא הגיבו.x
השאלה*

איזה כיף שאת כאן!
מזכירות לך שהגלישה שלך באתר זה נסתרת לחלוטין מפני הגולשות האחרות. השאלות שלך מגיעות למומחיות בלבד ויקבלו מענה במלוא הרגישות והרצינות.

שאלתך נשלחה בהצלחה!

אחת המומחיות שלנו תענה לך תשובה אישית שתשלח למייל שלך.

עדכון פרטים

שם פרטי
לא חובה
שם משפחה
כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה
אימות סיסמה

עדיין לא רשומה? הירשמי כאן

כינוי*
גיל*
מייל*
סיסמה*